Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

http

://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-16inc-5x108-ford-focus-oem-jant-takimi-120103442/detay/ az önce bir focus geçti üstünde bu jantlar vardı alasım tuttu....

Bende en baştan beri F3 e en çok yakışanın bu jantlar olduğunu söylüyorum. :) 16 inç dinlemicem takacam en sonunda lastik parasında yerim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende en baştan beri F3 e en çok yakışanın bu jantlar olduğunu söylüyorum. :)

16 inç dinlemicem takacam en sonunda lastik parasında yerim :)

o zaman en kısa zamanda alın fotoları koyun bizde bakalım :) Orijinal titanyum jantından daha iyi duracağına eminim ama style lerdeki jant daha güzel yakışıyor bence 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 inç dinlemicem takacam en sonunda lastik parasında yerim :) Sanırım düşüncelerimiz aynı :kıhkıh: Ben en geç önümüzdeki hafta takarım herhalde eski bir ses sistemim vardı 500 tlye sattım :) ölü para canlanacak 200 daha koyduk mu tamamdır bu titanum jantları satabilirmiyiz acaba

Bu arada 16inçe ince lastik taksak olur mu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kart başvurum reddedilmiş. Nedenini ogrenmek icin aradim bilgi vermediler. Cok sinirim bozuldu ya o kadar ayarlamıştım herşeyi. Vermemeleri icin bir neden yok. Babami aradilar o kabul etmedi buyuk ihtimal<br />

Okulunda banka şubesi filan varsa bir de orayı dene. Bizim her dönem başında temsilciler sağda solda dolaşır kart istermisiniz diye ve 5-10 dakikada kart verirler direkt. Bizim arkadaş öyle almıştı. Ama limitleri biraz düşük oluyor yapabilirsen yüksek limitli al sonradan "garantör" adı altında kefil olacak biri olmadan limit yükseltmeyebiliyorlar.

Tabi bu iş bizim okul özel diye mi böyle onu da bilmiyorum.

Bir de sinirlerin banka işine bozulmasın, bir tanıdık ortadoğuda çalışıyordu aylık 30-40 milyar maaş alıyordu, bir arkadaşının 60 milyarlık kredisine kefil olmasını kabul etmemişti bankalar. Adam da çok şaşırmıştı 2 aylık maaşı kadar hatta daha az bir krediye kefil etmemelerine. Bankaların ilginç ve kendi içlerinde alt düzey çalışanlarını aşırı sınırlayan sistemleri var diye biliyorum.

Tabi araya tanıdık sokarsan her şey mümkün :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en geç önümüzdeki hafta takarım herhalde eski bir ses sistemim vardı 500 tlye sattım :) ölü para canlanacak 200 daha koyduk mu tamamdır bu titanum jantları satabilirmiyiz acaba

Bu arada 16inçe ince lastik taksak olur mu :)

Ben şu an için takipdeyim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanum jantları satabilirmiyim acaba

satarsında satmasınada

acaba satmalımısın onu düşünmen lazım ...   orjianl 16 inch jantın var zaten ...  canım borbet jantı söküp satıp yine aynı ölcüde 16 inch replica jant almak nekadar mantıklı ?

bu arada 55 yanak değilde 50 yanak takabilirsin ; ama aracın normal yükseklikte olduğundan dar yanakla çamurluk lastik arası dahada açılacak , aracın focus değilde qashqai gibi duracak ...  

17-18 inch alıp büyütmedikten sonra jant içine hiç girme derim ben ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

satarsında satmasınada

acaba satmalımısın onu düşünmen lazım ...   orjianl 16 inch jantın var zaten ...  canım borbet jantı söküp satıp yine aynı ölcüde 16 inch replica jant almak nekadar mantıklı ?

bu arada 55 yanak değilde 50 yanak takabilirsin ; ama aracın normal yükseklikte olduğundan dar yanakla çamurluk lastik arası dahada açılacak , aracın focus değilde qashqai gibi duracak ...  

17-18 inch alıp büyütmedikten sonra jant içine hiç girme derim ben ...

o zaman 17 inç bulana kadar araştırmaya devam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 x 18 ET 55  Parça No. 1 719 526 

Pardon jant ebatları aynı değil mi? Focus reklamındaki jantlar 16 mı yoksa 17 inc mi?....Eğer 16 ise bence takılır ama 16 değilde 17 ise o zaman tabii ki qashqahi gibi durar ki bu da hiç tarzım değil :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.