Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Zevk senin ama ben hiç beğenmedim ve kesinlikle takmam.

Bu jant zaten ayağa düştü düşecek, bir de replikası hepten anlamsız.

Kusura bakma... 

Replicasi zor bulunurken orjinali nasil ayağa dusecek ? Ben hem fiyati olsun hemde gorunusunude begendim. %100 degilim ama napalim cesit yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tolga abi sana bi soru sen 18"lere gecince serviste araci 18e gore ayarlattin mi ? Araca lastik boyutunu giriyorlarmis oda ona gore kadrani ayarliyormus ?

yoo ayarlatmadım , Allah allah ; geri kaldık biz teknolojiden :)   telli değildir tabi bunun hız kadranı :) hehehhe 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%0,9 kuculuyor lastik ceperi yani 100 km yapsan aslinda 99,1 yapmis oluyosun galiba :D

bence en iyisi 17inç c max x paketteki janttan alın215/50 17 de lastik takın.hem görünüşü güzel olur hemde aracı yormamis olursunuz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu jantı takmayı düşünüyorum 5x108 henüz yokmuş ama gelicekmiş geldiği anda takmayı düşünüyorum aracım beyaz sizce nasıl olur ?

Vossen guzel marka orjinalse cok pahalidir replicaysa fiyatida uygunsa alinabilir. Hangi lastikciyle gorustunuz ?

2013-03-29_14-02-33_zps18e9a5f6.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.