Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

2 hafta önce vardı ya gardasum Rize cayellinde hemde 3.500 kmde :D oda bikac günde satıldı hemen.

Acelem yok aralığa kadar duruyum diyorum, hem belki iyi bir yilsonu kampanyası denk gelir gardasum:)

Bayram dönüşü arabayı al abi senle kayseriye kadar geleyim :D durmadan gitmiş olursun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen işini bilirsin elbet ama bu hızla gidersen Kayseri ye geldiğimizde bizi bisikletle felan karşılayacaksın herhal :kop:

Sen arabayla gelmiycekmisin gardaşum zaten :D Pisiklete ne gerek var

Bayram dönüşü arabayı al abi senle kayseriye kadar geleyim :D durmadan gitmiş olursun ;)

Nerden alayım arabayı Yakup'um. Rize'deki satılmış da :D Ama alınca nerden istersen ordan geçeyim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gardaşum İ30 beyaz renk güzel duruyor, geçen 1-2 tane gördüm baya tatlı duruyorlardı. Sürüşü çok zevkli, yol tutuşu gayet iyi ve focusa eşdeğer bu ikisi. İç mekan çok alımlı değil ama kullanılan malzeme ve işçilikte fena değil. Vites kolu büyük ve gıcık duruyor, era vites kolu gibi aynı ;) Kapı kapanışları tok değil. Donanım, performans, fiyat, kalite ve tasarım olarak genel manada iyi ve güzel araç ama arabanın bişeyi eksik gibi geliyor. Sanki güzel bir yemek yersin ama içinde tuzu yada baharatı eksiktir yada yavan bir tadı vardır. Aynen öyle geliyor bu araç. Gardaşum birde İ30 lara bi cihaz takılıyormuş 300 liraya 115 ps 140 oluyormuş. Tork da 300-320 arası bişeydi ama unuttum. Alırsam ondan takarım öyle kapuşuruk :D Alırım anahtarını bak :D:kop:

Birde genel sohbet bölümünde hyundai vidosuna yaptığım yorumu görmedin herhal gardaşum :D

Ancak kararımı verdim gibi arkadaşlar. %90 ihtimal 2.el F2,5 HB 2011 model maks. 30 binde Tdci tit karar verdim.

Ama bu kıstaslara göre aratınca en düşük 40 dan başlıyor, 49 hatta 52 yazanlar bile var :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.