Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Değişim Başlasın

Önerilen Mesajlar

evet onu çıkmacıda söyledi ama şöyle aracın fabrika çıkışında orjinal olarak bu farlar takılı versiyonları varsa sorun yok dedi ama fabrika çıkışında yoksa değişmen lazım dedi e benim daha 2 sene var muayene günü gelince kim öleee kim kala :)

Güle güle kullanın. Farlar xenon ise sorun çıkar. Malum, onlar otomatik yükseklik ve far yıkama ister. Mercekli halojen far ise sorun olmaz muayenede. Yükseklik ayarı vs çalışıyor olsun yeter.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu farlardan bulmam konusunda bana yardımcı olabilir misiniz

Ben 4s Oto dan aldım http://www.4sfordcikmaparca.com/ bu siteden iletişim kurabilirsiniz

çıkma farlarda xenon kiti varmı yoksa bunlar boşmu

kit yok boş olarak aldım komple dolu olanıda vardı onun tanesine 500 tl istedi osram kit vardı üzerinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farlar temizlenip siyaha boyandıktan sonra fotoğraf çekip bizimde görmemiz mümkünmüdür =)

Tabiki yarın farları teslim aldığımda ve montaj esnasında fotoğraflarını çekip koyacağım :)

Alparslan Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anlamadığım, bunlar Bi-Xenon farları ve içinde xenon ampuller ve balast yok, öyle mi?

Ne kullanacaksınız peki aydınlatma için?

Düzgün bir Xenon kitin fiyatı ucuz sayılmaz.

Tam dolu farlar 1000 TL'ye alınsa daha ekonomik olurdu bence...

@Özer Aksu, değerlendirin o farları... 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anlamadığım, bunlar Bi-Xenon farları ve içinde xenon ampuller ve balast yok, öyle mi?

bence de; tam dolu farlar için pazarlık yapılsa daha mantıklı olurdu sanki!.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xenon takmadık maalesef H7 ampul taktık şimdilik :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abimin dediklerine katılıyorum dolu fara o kadar para verilebilirdi ki forumumuz üyelerinden bi abimiz yanlış hatırlamıyorsam 800-900 tl ye almıştı dolu olan farı

benim kendi fikrime gelince ben boş fara 800 tl vereceğime kendi farlarımı bi-xenon a çevirir o şekil kullanırdım en azından ayarınız da aktif olur du

Hayirli olsun. Otomatik far yukseklik yapilabiliyor mu?

tit. larda olanlarda adaptif far özelliği oldugundan dolayı alt donanım seviyelerinde yükseklik ayarı çalışmamakta

bu farı almak bence mantıklı değil. kendi farını bi xenon a geçirmesi daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

ben öyle yaptım. forumumuz üyesi Oktay Toker bu konuda yardımcı olacaktır size

bu fardan taktıran Ozan Karsavuran kardeşim de bir nevi pişman olmuştu hatıladığım kadarıyla.arkaya 2-3 kişi oturunca yemediğim sellektör kalmıyor diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oktay Abiye mesaj attım 05.09 da geri dönüş olmadı maalesef şimdilik böyle bir deniycez randıman alamazsak iki çıkma beyinle işi çözeriz galiba zaten bu kadarı yaptıktan sonra artık yakınmanın bir faydası yok :) 

Fikirleriniz Teşekkür Ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.