Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Değişim Başlasın

Önerilen Mesajlar

Spoylerimizide bugün taktık

PydU9Z1.jpg

Bu tarz spoyler benimde kafamda. Fakat ben daha çok bagajın hatlarıyla aynı yuvarlak hatlı düşünüyorum. Sizinkiyle hemen hemen aynı sadece köşelere gelen kısım daha yuvarlak olacak. Sizinkide gayet güzel.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

amortisör(ler)ide değiştirerek çözülür aslında ama uğraşmaya değermi/bulunurmu bilmiyorum

Aslında yayların yükü kaldırmak için daha yüksek gerilime ihtiyacı olursa gerdirme yoluyla yani kelepçe ile sıkma tarzıyla çözüm olur gibi. Denemek lazım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O fiber spoyler için geçerli arkadaşlar ben plastik aldım o yüzden bagajın açılmasın da hiç bir problem yok

Bu tarz spoyler benimde kafamda. Fakat ben daha çok bagajın hatlarıyla aynı yuvarlak hatlı düşünüyorum. Sizinkiyle hemen hemen aynı sadece köşelere gelen kısım daha yuvarlak olacak. Sizinkide gayet güzel.

Bahsettiğiniz kısımların keskin olması araca daha asi bir görünüm kazandırdığını düşündüğüm için bunu tercih ettim sizin istediğiniz gibi var mı bilmiyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yayların yükü kaldırmak için daha yüksek gerilime ihtiyacı olursa gerdirme yoluyla yani kelepçe ile sıkma tarzıyla çözüm olur gibi. Denemek lazım.

yaydamı var? amortisör var diye biliyorum ben. yay zaten açık halinde gergin olsa gerek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagajda yay var yahu. Kafam karıştı ha. Yay var heralde

bagajda sağlı sollu iki adet yay var sadece sol tarafta da amortisör varmış akşam eve gidince ilk işim ona bakmak oldu ve dediğim gibi spoyler plastik olduğu için bagajın açılmasında hiçbir engel yok hatta daha önceleri biraz sert açılıyordu şimdi oldukça rahat açılıyor :)

Çok güzel olmuş nazar değmesin kazasız belasız güle güle kullanın.

Teşekkürler Hepimize kazasız belasız ve cezasız sürüşler :)

ST Sedan'ların çoğaldığını görmek çok keyifli :)

Aracınızın maşallahı var.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yolunuz uzun, allah kolaylık versin.

ben 1.5 senedir modifiye yapıyorum arabama,

ve hala bitmedi.

bu kadar bunalamazdım herhalde..

sonlara yaklaştıkca bıkkınlık geldi :)

Bunun Sonu yok her bitti dediğinizde yeni birşeyler çıkıyor şu an aklımda öyle şeyler var ki gece yattığım film şeridi gibi geçiyor aklımdan hastalık bu hastalık :) 

bugün jantlar takılıcak eksozlar yapılacak yazılım açık hava filtresi sonrasında daha bir sürü iş iyileşmez bu hastalık :) 

ST Logolarımızda tamam :)

RbvkfSR.jpg

nGrKrDc.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.