Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Değişim Başlasın

Önerilen Mesajlar

Abi bu akşam ak koyun kara koyun beli olacak ama bu işlerden pek anlamadığım için kafam iyice karıştı abi benim arabada normal farlara xenon vardı zaten aracın bir önceki sahibi takmış ve gece ben utancımdan açamıyordum bile park sis kullanıyordum yolda o xenonlarda yükseklik ayarıda çalışıyordu ama adam ampulleri reflektöre japonla yapıştırmış çıkaramadık şimdi o xenonların beyni bu merceklilere taksa idi iki tane yeni ampul alsaydık olmazmıydı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xenon takmadık maalesef H7 ampul taktık şimdilik

H7 ampul o merceği bozar karartır. 

bu fardan taktıran Ozan Karsavuran kardeşim de bir nevi pişman olmuştu hatıladığım kadarıyla.arkaya 2-3 kişi oturunca yemediğim sellektör kalmıyor diye

asla pişman olmadım dediğin durumda rahatsız oldum bundan sonra öyle bir durum olursa far üzerinden manuel indireceğim. Bugun olsa yine bu fardan takarım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

H7 ampul o merceği bozar karartır. 

asla pişman olmadım dediğin durumda rahatsız oldum bundan sonra öyle bir durum olursa far üzerinden manuel indireceğim. Bugun olsa yine bu fardan takarım. 

kızma  kardeşim öyla  hatırlıyorum dedim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hayırlı olsun bende sizin değiştirdim bu farlar arabaya ayrı bi hava katıyor.

Klima düğmelerini nerden buldunuz acaba ?

Sitemizdeki bu konu hakkında başlıkları inceler misiniz ?

Ürünü şahsen tavsiye etmem kötü örnekleri içinde forumu inceleyiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu araca belkide en çok yakışan şey bu farlar. Iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler 

sıra ön ızgaraların piano black boyanması ve plaka kenarlarındaki iki beyaz direğin siyah folyo ile kaplanması var farların içinde ki siyahlıklarla bütünlük sağlayacağını düşünüyorum.

Öncelikle hayırlı olsun bende sizin değiştirdim bu farlar arabaya ayrı bi hava katıyor.

Klima düğmelerini nerden buldunuz acaba ?

Düğmeleri bir arakadaşın elinde bir takım fazla vardı ondan aldım ama internet sitelerinde bulabilirsiniz ondan önce Yakup Bey'in dediği gibi forumu inceleyin isterseniz ben incelemedim açıkcası düşük maaliyetli olduğu için denedim oldu ve hoşuma gitti sorun olursa çıkarır eski düğmeleri takarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıra ön ızgaraların piano black boyanması ve plaka kenarlarındaki iki beyaz direğin siyah folyo ile kaplanması var farların içinde ki siyahlıklarla bütünlük sağlayacağını düşünüyorum.

Bir tavsiyede benden,eğer tüm bunları yaparsanız birde dikine olan gündüz farlarından bulup takmaya çalışın. Çok güzel bir bütünlük sağlıyor heleki o beyaz direkler kaplandığında alt taraf bir bütünmüş gibi durarak drl'ler dahada ön plana çıkıyor. Misal;

2s0de01.jpg

Sağdakinde bazı abartılı şeylerde olsa asıl anlatmak istediğim alt ızgara tarafı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet oda Aklımda hatta bunların sinyalli olanları çok güzel görünüyor onlardan araştırıyorum  ama farlarda ki ledlerle bunları da takarsam biraz abartı olurmu acaba diye bir soru işareti yanıp sönüyor kafam da  :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet oda Aklımda hatta bunların sinyalli olanları çok güzel görünüyor onlardan araştırıyorum  ama farlarda ki ledlerle bunları da takarsam biraz abartı olurmu acaba diye bir soru işareti yanıp sönüyor kafam da  :wacko:

Doğru, birde o ledler vardı sizde. Bende emin olamadım şimdi ikisinin nasıl duracağı konusunda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru, birde o ledler vardı sizde. Bende emin olamadım şimdi ikisinin nasıl duracağı konusunda.

O Ledleri denedim hiç güzel durmadı farklı bir uygulama yapıyorum şimdi.

ST Tampon ve ST jant  Siparişini verdik yakında bir sedan ST daha geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.