Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Leon Focus

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

Yolu göstermeyen farlar... kafadan kopmalar... güvenlik zaafı bu para etmez

Çok abartılı ifadeler. FR şu anda benzinli ve performanslı bir HB arayanlar için fiyat kalite oranı en iyi seçenek. İki hafta önce ayrıntılı bir deneme sürüşü yaptım, uygun bir zamanda paylaşırım, ama şu kadarını söylemeliyim, bu araba ile sürüşte EB hariç her Focus'a Leon'un stoplarını seyrettiririm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok abartılı ifadeler. FR şu anda benzinli ve performanslı bir HB arayanlar için fiyat kalite oranı en iyi seçenek. İki hafta önce ayrıntılı bir deneme sürüşü yaptım, uygun bir zamanda paylaşırım, ama şu kadarını söylemeliyim, bu araba ile sürüşte EB hariç her Focus'a Leon'un stoplarını seyrettiririm.

Abi o arabanın Focus'ta dengi de EB zaten : :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem hocam abartisiz soyluyorum 7 8 tane forum gezdim bunlarin icinde ford club forumuda var ve hepsi focus kullanan focus hayrani insanlar ama bu kadar agir elestiri bir tek burada denk geldim ve daha detayli arastirdim daha fazla forum gezdim fakat leon fr deyince akan sular duruyor bu paraya bu arac herkes memnun. Siz de yazinca tamamdir dedim simdi oldum. Cunku ezbere degil videolardan degil gercekten surmus bir kullanici yorumu etmissiniz. 100bin km de tit x en ucuzu 45 46 bim ama 2013 model sifir ayarinda leon asiri ekstra donanimla 52 53 binlerde. Frsi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi o arabanın Focus'ta dengi de EB zaten : :)

Aslında evet, 1.6 EB daha güçlü, özellikle 4000 dd sonrasındaki çekişi Leon'a göre belirgin farklı, ancak Leon da göreceli hafif.

Sonuçta, 1.6 EB ile kapışmaya çekinmem, ancak geçme taahüdü veremem. Bu yüzden dikkatli yazdım.

Ve vurgulamak istediğim noktaya gelmişsin.

2011-2012'de hedef araç olarak Focus EB ile flört edenler için Leon FR şu anda eşdeğer bir seçenek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç alırken fiyat performans karşılaştırması bence çok önemli alacağınız araç vereceğiniz parayı sonuna kadar haketmeli sonuçta az paralar değil bunlar, o yüzden içinize sinen araç hangisi ise onu alın. Ben aracımı alırken eleye eleye fiyat performans açısından en uygununun ford mondeo olduğuna karar vermiştim passat, insignia, 508 elenmişti. Örneğin bütçem ile 2007-2008 arası passat alıyorken aynı paraya son kasa makyajlı mondeo alabiliyordum neden sırf piyasası var diye eski kasa yüksek kilometre bir araç alayım gittim mondeo aldım ve kafam rahat.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2013-leon-fr-178001294/detay/   şu aracı 48 bin liraya alırmıydınız. görselliği bozulmasın diye diğer farıda değiştirilmiş bilerek onuda sonradan kırdığını söylüyor. Şaseden sorguladım herhangi bir şey yok. Adama biraz ilgisiz ama fiyatı 8 bin tl daha uygun. 

http://www.sonax.com.tr/mersin/tarsus-tarsuspark.html  araç şu linkteki galeri video bölümünde bulunan leon. daha önce mavi kaplama yapılmış. Şimdi sökülmüş vaziyette.

Feti Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

170681751 arkadaslar su araci ciddi olarak dusunuyorum arac piyasasi ciddi anlamda ucmus durumda. Aracin kaza boyasi yok. Double din var. Chip tuning var. Bu fiyatlara 1.2 benzinli leon alabiliyorum ama her yil fazladan 700 tl osemek isime gelmiyor acikcasi. Dizel leonda 60 bin onuda alabilirim ama cok pahali o kadar para vermek .... bu linkteki arac icin ne dersiniz??

Arkadaslar sizin vereceginiz akla gore bu araca gidecegim ona gore yardim istiyorum sizden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

170681751 arkadaslar su araci ciddi olarak dusunuyorum arac piyasasi ciddi anlamda ucmus durumda. Aracin kaza boyasi yok. Double din var. Chip tuning var. Bu fiyatlara 1.2 benzinli leon alabiliyorum ama her yil fazladan 700 tl osemek isime gelmiyor acikcasi. Dizel leonda 60 bin onuda alabilirim ama cok pahali o kadar para vermek .... bu linkteki arac icin ne dersiniz??

Arkadaslar sizin vereceginiz akla gore bu araca gidecegim ona gore yardim istiyorum sizden.

bence güzel araba, sahibi tanıdıkmı? böyle bir arabayı forumlarda görmemek garip geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence güzel araba, sahibi tanıdıkmı? böyle bir arabayı forumlarda görmemek garip geldi

Yorumunuz icin tesekkur ederim ozan bey. Daha oncede punto konusunda yardim etmistiniz unutmadim. Arac tanidiga ait degil ama hic masrafi yok diyor. bu paralara bi kac bin daha koyup 1.2 tsi full paket garantili leon da var ne yapiyim ne ediyim bilemedim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumunuz icin tesekkur ederim ozan bey. Daha oncede punto konusunda yardim etmistiniz unutmadim. Arac tanidiga ait degil ama hic masrafi yok diyor. bu paralara bi kac bin daha koyup 1.2 tsi full paket garantili leon da var ne yapiyim ne ediyim bilemedim.

sıfır yada yeni araba her zaman için iyidir, eskinin ne çıkaracağı belli olmaz. en azından garantisi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Feti Ercan,leon alın hayatınıza bir renk gelsin :) Memnun kalmazsanız 5 6 ay sonra değer kaybetmeden satarsınız(piyasa böyle giderse).

Aslinda seytan diyor dal borcun dibine al dizel leonu 59 bine :) tavsiyeni degerlendircem kardesim tesekkur ederim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2009 model 118 binde yüzü eskimiş bir araca o kadar vermezdim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.