Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Leon Focus

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

alın burda leon incelemesin var aracı pekte beğendikleri söylenemez ,sitede dizel incelemeside var 

http://www.otopark.com/2014/08/19/molotof-kokteyli-seat-leon-1-4-tsi-fr/

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alın burda leon incelemesin var aracı pekte beğendikleri söylenemez ,sitede dizel incelemeside var

ben bu arabaya para vermem.

Adamlar golfe yetişmesin diye ellerinden geleni yapmışlar.

seat ve skoda firmalarının sloganı artık bu:''vw alamıyosanız ikinci kalitede bizi alın''

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otopark'ın  otomobil beğendiğini görmedim desem yeridir ama kullanmadan bu kadar kötülemekte istemem o yüzden Cem bey'in tecrübesine dayanarak dendiği kadar kötü bir araç olmadığı ve fiyat performans olarak alınabilecek bir araç olduğunu düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otopark'ın  otomobil beğendiğini görmedim desem yeridir ama kullanmadan bu kadar kötülemekte istemem o yüzden Cem bey'in tecrübesine dayanarak dendiği kadar kötü bir araç olmadığı ve fiyat performans olarak alınabilecek bir araç olduğunu düşünüyorum.

ben güveniyorum valla çok güzel otomobil inceliyorlar aracın artisini da eksisini de söylüyorlar mesela golf ve s 60 ile ilgili bayağı olumlu yorumlar yapmışlar , passat içinde bayağı olumsuz yorum yapmışlar hepside yerinde ve doğru
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.