Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Hb-Sedan İçin Bagaj Havuzu Önerisi

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Bagaja sıvı dökülürse döşemeyi korumak amaç.Ben almadım açıkcası.Yarım depoya yakın benzinimi koyar gezerim.Bir de gördüğüm kadarıyla bauhause de felanda var ölçüsüne göre fakat yapıldığı malzeme siyah plastik ama yumuşak plastikten.Çok dayanıklı değil. Paspas gibi kauçuktan alabiliyorsanız iş görür diğeri hemen yırtılacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagaja sıvı dökülürse döşemeyi korumak amaç.Ben almadım açıkcası.Yarım depoya yakın benzinimi koyar gezerim.Bir de gördüğüm kadarıyla bauhause de felanda var ölçüsüne göre fakat yapıldığı malzeme siyah plastik ama yumuşak plastikten.Çok dayanıklı değil. Paspas gibi kauçuktan alabiliyorsanız iş görür diğeri hemen yırtılacaktır.

Köyden kentten turşu pekmez getirenler için ideal o zaman :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astrada bagaj havuzu yok; hepsi bagaj halısına dökülmüş.

arabayamı acısak ouzo yamı kafam karıştı  
Arabaya ne acıcaz yahu; taaa sakıza gittim aldım geldim o Ouzo yu ona acıyalım.

Diğer 2 şişe sakız likörü sağlam ama hiç değilse  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde beni düşünün tam sipariş verdim gelecek bekliyorum o gün köyden petek bal getireyim dedim sonra bagaj halısı bildiğiniz kovana dönmüş iş işten geçti allahtan ankarada yıldız sanayi diye bir yer varda çıkma bir bagaj havuzu aldık yenisinden tıpkısının aynısı şimdi kafam rahat artık bilumum yiyecek içecek kasa kasa arpa suyu , ouzo anlamam ama yeni r....ka dan anlarım getir hiç bir sorun yok.  :guitar: birde saz söz ... amannn sabahlar olmasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sahibindencom'da bir satıcıyla başka bir aksesuar için iletişime geçmiştim.Elimde çok kaliteli bagaj havuzu var dedi.Hiçbir şekilde koku vs yapmaz birincis sınıf fiyatını düşürdük diye.Bende gönder dedim.Gerçekten hiçbir katlama vs olmadan geldi dediği gibi kaliteli bir ürün ve ince değil.Tam olarak bagajınıza oturuyor.Foto karanlık olabilir

bQdBv8.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sahibindencom'da bir satıcıyla başka bir aksesuar için iletişime geçmiştim.Elimde çok kaliteli bagaj havuzu var dedi.Hiçbir şekilde koku vs yapmaz birincis sınıf fiyatını düşürdük diye.Bende gönder dedim.Gerçekten hiçbir katlama vs olmadan geldi dediği gibi kaliteli bir ürün ve ince değil.Tam olarak bagajınıza oturuyor.Foto karanlık olabilir

bQdBv8.jpg

Bu mu acaba tam anlayamadım karanlıktan ama;

dd225909fae32fd4dfe2b0a434b9cdb6.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Hb-Sedan İçin Bagaj Havuzu Önerisi olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.