Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Hb-Sedan İçin Bagaj Havuzu Önerisi

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Abicim ben daha sipariş vermedim kauçukmu emin olmadan almıyım dedim. Neyse seninki gelince anlarız artık. :)

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-sdn-2012-sonrasi-3d-bagaj-havuzu/productDetails.aspx?productId=otelf17532&categoryId=20036337&SKU=OTELF17532#run=visilabs

Doğan Abi, yukarıdaki linkten almış olduğum bagaj havuzu, (Boot Liner Marka) dürülüp bükülmüş şekilde geldi, açılınca düzeldi ve bagaja koydum. Önceden karışık ve dağınık bir görüntü varken şimdi çok daha düzenli oldu. Malzeme kauçuk değil, esnek plastik ve başkalarının dediklerinin aksine bana ince gelmedi. Bagajın yanlarında stopların arka kısmındaki bölme gibi olan tarafları sadece kapatmadı, onun haricindeki heryeri güzel kapattı diyebilirim. Hal böyle olunca 50 liraya kaçırılmaması gerektiğini düşünüyor ve öneriyorum.

G1OoMv.jpg

http://www.hepsiburada.com/liste/modacar-cob-led-xenon-isigi-lamba-yeni-nesil-25-x-15-cm/productDetails.aspx?productId=otm018813&categoryId=20024644

Bunlar da bonus olsun  :muha:

Bagaja Yukarıdaki linkten aldığım C.O.B ledlerden taktım. Tekinde 18 adet mikro led barındıran bu ledlerden 2 adet takıp harika bir aydınlatma yakaladım. Öyle ki kabin aydınlatmasından bile çok çok iyi oldu.

9pP2OQ.jpg q2ZPrW.jpg

PEZPgQ.jpg gLJZB2.jpg

Serkan Sümer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-sdn-2012-sonrasi-3d-bagaj-havuzu/productDetails.aspx?productId=otelf17532&categoryId=20036337&SKU=OTELF17532#run=visilabs

Doğan Abi, yukarıdaki linkten almış olduğum bagaj havuzu, (Boot Liner Marka) dürülüp bükülmüş şekilde geldi, açılınca düzeldi ve bagaja koydum. Önceden karışık ve dağınık bir görüntü varken şimdi çok daha düzenli oldu. Malzeme kauçuk değil, esnek plastik ve başkalarının dediklerinin aksine bana ince gelmedi. Bagajın yanlarında stopların arka kısmındaki bölme gibi olan tarafları sadece kapatmadı, onun haricindeki heryeri güzel kapattı diyebilirim. Hal böyle olunca 50 liraya kaçırılmaması gerektiğini düşünüyor ve öneriyorum.

G1OoMv.jpg

O zaman o etrafında kalan boşluklar kalın tip stepneye göre havuz demek oluyor sanırsam Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz ortamı kızıştırayım demiştim[emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]

Ledlerin yanlış geldi diye yapıosun Abi demi.Benimkileri söküp takarım bak.Abi nasılsa arabanı yakalıycam biyerde.Çantamda 2 tane ledle gezmezsem hazırda tutmazsam banada Doğan demesinler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Hb-Sedan İçin Bagaj Havuzu Önerisi olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.