Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Hb-Sedan İçin Bagaj Havuzu Önerisi

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

öncelikle merhaba

uygun konu bulamadığım için buraya açtım.

aracım hb focus 3 bagaj havuzu almak istiyorum.

bildiğim kadarıyla bizim araçlarda ince stepne ve kalın stepne diye 2 çeşit bagaj havuzu var.

aracım ince stepne, fakat simit tank lpg mantajı yapılırken, altına destek koyup biraz yükselttiler. yani artık aracım ince stepne derinliğinde değil.

sizce bu durumda hangi tip havuz almalıyım. internette araştırdım biraz. kimi diyor tam oturmadı açıklık kaldı vs vs.  belki içinizde bu konuda tecrübe etmiş birisi vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kalında karar kıldım. peki marka olarak bi tavsiyeniz varmı ?  l.locker ve yps var genelde nette ama locker dan pek memnun değiller açıklık kalıyor diye.

Hb aracima yps plastikten bagaj havuzu aldım. Ben memnunum tavsiye ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kalında karar kıldım. peki marka olarak bi tavsiyeniz varmı ?  l.locker ve yps var genelde nette ama locker dan pek memnun değiller açıklık kalıyor diye.

Eger düşünürseniz bendeki kalın stepne, bagaj köpükleri, ve halısı ile takas yapabiliriz ilan burada http://www.focusclubtr.com/index.php?/topic/12522-Focus-3-Sedan-ince-Stepne,-Köpük,-Halı-Takası
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Eger düşünürseniz bendeki kalın stepne, bagaj köpükleri, ve halısı ile takas yapabiliriz ilan burada http://www.focusclubtr.com/index.php?/topic/12522-Focus-3-Sedan-ince-Stepne,-Köpük,-Halı-Takası

geç kaldınız :)

sitenin birinden 60 tl ye aldım. kalın stepne bagaj havuzu. 20 tl de kuponum vardır. 40 tl ye geldi ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Fatih büyükkale yazdı:

geç kaldınız :)

sitenin birinden 60 tl ye aldım. kalın stepne bagaj havuzu. 20 tl de kuponum vardır. 40 tl ye geldi ^_^

Hangi site? Link lütfen?

--0 dakika sonra eklendi--

İşine yarayacak biri olabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hangi site? Link lütfen?

--0 dakika sonra eklendi--

İşine yarayacak biri olabilir...

http://urun.n11.com/bagaj-havuzu/focus-3-hb-kstepne-2011-snr-bagaj-havuzu-siyah-P35963992

gelince ürün hakkında bilgi veririm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bence önce bagaj havuzu satan bi yerde dene daha sonra ona göre netten sipariş ver. Sonra iade falan uğraşmamış olursun. Bana bi arkadaşım hediye almıştı mat plastikten sert bi malzeme gayet kullanışlı öyle yırtılacak gibi fln değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Ercan Gülmez yazdı:

Abi bence önce bagaj havuzu satan bi yerde dene daha sonra ona göre netten sipariş ver. Sonra iade falan uğraşmamış olursun. Bana bi arkadaşım hediye almıştı mat plastikten sert bi malzeme gayet kullanışlı öyle yırtılacak gibi fln değil. 

artık çok geç :) sipariş verdim. hem burda deneyecek hiçbir yer yok malesef.  buda muhtemelen dediğin malzemeden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
15.10.2016 - 08:55 tarihinde, Fatih büyükkale yazdı:

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ürünü aldıktan sonra fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı bizimle paylaşırmısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Abbas Kara yazdı:

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ürünü aldıktan sonra fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı bizimle paylaşırmısınız.

Abbas bey, şuan resim çekme şansım yok araç burda değil. ama çok güzel olduğunu söyleyebilirim. hiçbir sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Hb-Sedan İçin Bagaj Havuzu Önerisi olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.