Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Yeni Ford Tourneo Courier (Kurye) Deluxe 1.5 Tdci 75 Ps Test Sürüşü - İç & Dış Görünüm

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2014 Yeni Ford Tourneo Courier (Kurye) Deluxe 1.5 Tdci 75 Ps Test Sürüşü - İç & Dış İzlenim

Aracın diğer tüm bilgileri hakkında başlıklar:

Titanium Donanımlı Modelim Fotoğrafları için: 

Özet: Trimler sert malzeme ama kaliteli işçiliği de iyi olduğundan içinde tıkırtı bulunmuyor. Geniş ve yüksek yan aynalar rüzgar sesi yapıyor. Yol sesi bir fiesta kadar hatta lastiğine bağlı olarak daha iyi bile olabiliyor. Geniş ve kullanışlı bir araç :yeah: 

1.5 tdci her yerde yazdığım gibi şehiriçi için uygun bir motor gücü yeterli.

Video:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kullanma fırsatı buldum, 1,6 95 lik araç idi. Motor sakin kullanmaya yönelik, sürüş konforu harika, focusta kolumu pek koyamıyorum sol tarafa, bu araçta ayarlı kolçak + sol tarafta kol koymak için extra yerler var. Yol sesini içeri alıyor baş ağrıtabilir, Sürgülü kapıdaki camlar keşke aşağı inebilseydi. Ön cam ile direksiyon arasında çok boşluk var. Boyutlara alışmak lazım. B sınıfı ticari araçta bu gereksiz boşluklardan kaçınsalardı keşke.

10296563_763725413680062_140528172375621

10364081_763725363680067_861527776342988

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eline sağlık teşekkürler..

Çoğunlukla sesleri duyamadım. 

Bu hangi Otokoç ? Nasıl oldu da TEMe çıktınız Ataşehir falan. Otokoç ataşehir öyle değil ? 

Bu arabayı yüklğyken test etmeliydi 4 kişi+bagajı ile veya mal yüklü iken nasıl gidecek ? 

BU arabanın arka süspansiyonu nedir ? Bağımsız mı torsiyon mu yaprak mı ?

Viraz alışı engellerden geçişi falan nasıldır ? 

Ben mesela bunu binek yerine düşünmekteyim (dün öğleden sonra karşıdan dönerken eşime  dedim. Şimdi şahsuvara gidiyoruz jazzı peşinata sayıp courier alıyoruz diye ama o bensiz git dedi :) )  . Alırsam üzülür müyüm ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ataşehir :kıhkıh: Biz çıkarız :D 

Yarı bağımsız torsiyon çubuğu var. Golf ilen aynı :kıhkıh: Abi bu ara çekiliş felan var diye test'e gittim ben eğer istersen beraber gidebiliriz, hem ağır olur araba hem 2.kaydı alırız bunda sesi iyi halledemedim, Fiesta da çok daha iyi oldu :P

Front – Independent MacPherson struts with coil spring over gas filled damper units and lower L-arms, anti-roll bar.
Rear – Semi-independent torsion beam suspension with coil springs and twin-tube damper units.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ataşehir :kıhkıh: Biz çıkarız :D 

Yarı bağımsız torsiyon çubuğu var. Golf ilen aynı :kıhkıh: Abi bu ara çekiliş felan var diye test'e gittim ben eğer istersen beraber gidebilirim hem ağır olur araba hem 2.kaydı alırız bunda sesi iyi halledemedim, Fiesta da çok daha iyi oldu :P

Front – Independent MacPherson struts with coil spring over gas filled damper units and lower L-arms, anti-roll bar.

Rear – Semi-independent torsion beam suspension with coil springs and twin-tube damper units.

Ataşehir Otokoçun yeri mi değişti. Eskiden OPETin yanında Renault ile yan yana idi.  Mariott otelin oraya girdiniz sanki .

Torsiyonsa yeterli olabilir. Eski connectler gibi olmasın da..  

Bu hafta sonu değil öteki hafta sonu istediğin teste çıkalım. Eşim ve çocuklar kısa bir süreliğine annemin yazlığına gidiyor.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ataşehir Otokoçun yeri mi değişti. Eskiden OPETin yanında Renault ile yan yana idi.  Mariott otelin oraya girdiniz sanki .

Torsiyonsa yeterli olabilir. Eski connectler gibi olmasın da..  

Bu hafta sonu değil öteki hafta sonu istediğin teste çıkalım. Eşim ve çocuklar kısa bir süreliğine annemin yazlığına gidiyor.  

Yeri değişmiş evet bende ilk oraya gittim hatta d100'den taksiye bindim oraya gittim ford'un önünden geçmişiz görmedim :D tekrar geri gittik.  Otelin hemen dibi.

Ne zaman istersen abi :yeah: Connect de eskisine göre farklı bu arada.O da değişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.