Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Motor Yağları ve Tavsiyesi Listesi (Focus 1, Focus 2, Focus 3 ve Focus 4)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, AhmetKarahan yazdı:

MOTUL 8100 ECO-nerrgy FORD WSS M2C 913C İLE FORD WSS M2C 913D FARKI NEDİR?  8100 ECO-nerrgy FORD WSS M2C 913C yazanından istemiştim. bana 913 D geldi Araçım için kullanırsam sorun olur mu Araç:2010 Ford 1,6 Focus LPG+Benzinli

Bu başlıkta ilgili soruların cevabı mevcut, siz de her iki yağın teknik bilgisinden farkları inceleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

iyi günler arkadaşlar  aracım 2014 benzin lpg li şu anda 76420 km de geçen yıl 28/8/2018 tarihinde 66500 km de mobil1 f1 yağı konmuştu.dün yağa baktırdım yarım litre kadar eksik tamamla dedim içinde 5/30 vardı 15-20 güne kadar yağ değiştereceğim dedim elinde açık 5/30 olmadığı için 10/40 koyayım bir şey olmaz dedi castrol koydu bu arada nisan ayında triger değişirken üst kapaktan hafif yağ attığı için tamirci külbüratör kapak contasınıda değiştirdi(yağ hiç kontrol edilmedi eksiltme o zamandan da olabilir)şimdi keşke 10/40 koydurmasaydım dedim en kısa zamanda yağı değiştireceğim luqai moly çok iyi diyorlar bu sefer denemek istiyorum.hangi özellikle olanı alayım internetten sağlam bir satıcı arıyorum yardımlarınız için tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Alparslan Özaslan yazdı:

iyi günler arkadaşlar  aracım 2014 benzin lpg li şu anda 76420 km de geçen yıl 28/8/2018 tarihinde 66500 km de mobil1 f1 yağı konmuştu.dün yağa baktırdım yarım litre kadar eksik tamamla dedim içinde 5/30 vardı 15-20 güne kadar yağ değiştereceğim dedim elinde açık 5/30 olmadığı için 10/40 koyayım bir şey olmaz dedi castrol koydu bu arada nisan ayında triger değişirken üst kapaktan hafif yağ attığı için tamirci külbüratör kapak contasınıda değiştirdi(yağ hiç kontrol edilmedi eksiltme o zamandan da olabilir)şimdi keşke 10/40 koydurmasaydım dedim en kısa zamanda yağı değiştireceğim luqai moly çok iyi diyorlar bu sefer denemek istiyorum.hangi özellikle olanı alayım internetten sağlam bir satıcı arıyorum yardımlarınız için tşk.

İlk mesajdaki özelliklere uymak yeterli, @ER-OL Otomotiv da sağlam satıcı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu içerisinde sadece  PO Maxima FM Tam Sentetik Yağı ile ilgili bilgi var ancak linkteki Maxima yağda fark olarak PO Maxima XT olması; bu önemli bir farka neden olur mu acaba? Cem abinin verdiği bilgiler ile %100 sentetik denilse bile katkılar olabileceğini okudum, sadece bu yağda XT ifadesi ile fiyatının diğerlerine göre daha düşük olması aklıma takıldı. Ford şartlarını da sağladığı için kullanabilir miyiz diye merak ediyorum.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/petrol-ofisi-maxima-xt-5w-30-motor-yagi-4-litre-448852074?_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=448852074&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.