Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Bu Farları Almak Istiyorum

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar

internette dolaşırken focus 3 için bu farlar dikkatimi çekti tasarımı güzel görünüyor ama alibaba.com diye bir sitede fiyatta başka detaylar yok ise fiyatıda gayet uygun ama nasıl alınır v.s bilgim yok ebay dann bile daha önce alışveriş yapmadım / araştırmadım.

Daha önce buradan alış veriş yapan ya da detayları bilenler varsa paylaşırlarsa sevinirim.

http://turkish.alibaba.com/product-gs/osprey-type-ford-focus-2012-headlight-1334192343.html

1195381056_295.jpg

Herkese iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine aynı sitede focus 3 için güzel ürünler var 

HT17mLiFMlbXXagOFbX2.jpg

Konuyu Focus 3 bolumde acarsanız daha ıyı olur.

Evet haklısınız forumu gezdim focus 3 den ziyade alışveriş sitesi ile ilgili bir soru olduğu için buraya açmıştım ama başlık ile kategori uyumsuz oldu.Değişiklik yapamıyorum galiba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de almayı düşünüyorum bu led'li mercekli farlardan , hatta türk sitelerinde de mevcut ama sıkıntı olur mu bilemiyorum , kısa far arızası veriyor diye okumuştum forumda. Ben kurulum kısmını düşünüyorum daha çok nasıl olur diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alibaba aslında toptancı sitesi. yani üreticiler için bir pazar oluşturuyor. detaylarını bende bilmiyorum ancak satıcı ile iletişime geçip işlemi tamamlıyorsunuz. bizdeki sahibinden.com gibi düşünülebilir ama bildiğim kadarıyla GET tarzı bir sistem yok(alibabada).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

alibaba aslında toptancı sitesi. yani üreticiler için bir pazar oluşturuyor. detaylarını bende bilmiyorum ancak satıcı ile iletişime geçip işlemi tamamlıyorsunuz. bizdeki sahibinden.com gibi düşünülebilir ama bildiğim kadarıyla GET tarzı bir sistem yok(alibabada).

teşekkürler ozan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Konu Dışı Paylaşımlar :)" kategorisinden "Ford GarajıFocus IIIMk3- ModifiyeMk3- İç & Dış Görünüm" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

----------

Forumda alibaba diye aratırsanız ilgili açıklamalar çıkabilir yani lütfen önceden arama yapınız zaten bu cevaplar yer almaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda alibaba diye aratırsanız ilgili açıklamalar çıkabilir yani lütfen önceden arama yapınız zaten bu cevaplar yer almaktadır.

Forumda arama yaptım ama uygun içeriği bulamadım zaten bulmakta zor alibaba diye aratınca konu içersindeki linklerde çok sayıda var 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.