Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet, Scooter, 2 Tekerlikli Araçlar

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

Uleeenn daha dört tekerle başa çıkamıyor, bide iki teker diye tutturmuş.. :):) :) pee

Daha az teker daha az dert ^_^

O iş bitti sayılır zaten bu hafta kavuşur ehliyet alınca aktif kullanırım büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iyi de artık cam kırmaya gerek yok ki:)) :) motoru bir kamyonette atıp olay yerinden uzaklaşacaklar:) :):) :):))) :)

Evde otoparkta olacak, okul içinde öyle bir ihtimal zaten yok. Onun dışında da saatlerce park yeri arama gibi bir derdim olmadığından nereye gidiyorsam girişin dibine çekeceğimden yine öyle bir ihtimal yok ^_^

Çalınma ihtimali alarmsız, çift kilitsiz focuslardan daha düşük özetle.

Aracın kapılarının açık mı kapalı mı olduğu da tahmin edilemez, kapı yok, gidon anahtar üzerinde olmadığı sürece kilitli zaten :)

Tabikide GPS tracking sistemi taktırmak mümkün. Yakıttan yaptığım tasarrufu ona harcayabilirim ne olur ne olmaz diyerekten :D

Bu arada kasko yaptırılıyormuş yav allah korusun çalınırsa da yenilemek, hacim büyütmek için bahane olur :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evde otoparkta olacak, okul içinde öyle bir ihtimal zaten yok. Onun dışında da saatlerce park yeri arama gibi bir derdim olmadığından nereye gidiyorsam girişin dibine çekeceğimden yine öyle bir ihtimal yok ^_^

Çalınma ihtimali alarmsız, çift kilitsiz focuslardan daha düşük özetle.

Aracın kapılarının açık mı kapalı mı olduğu da tahmin edilemez, kapı yok, gidon anahtar üzerinde olmadığı sürece kilitli zaten :)

Tabikide GPS tracking sistemi taktırmak mümkün. Yakıttan yaptığım tasarrufu ona harcayabilirim ne olur ne olmaz diyerekten :D

Bu arada kasko yaptırılıyormuş yav allah korusun çalınırsa da yenilemek, hacim büyütmek için bahane olur :D

trafikte biri saldırırsa napıcan, motorla birlikte senide kamyonete atıp, aboo gitti temiz çocuk :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

trafikte biri saldırırsa napıcan, motorla birlikte senide kamyonete atıp, aboo gitti temiz çocuk :D

Full koruma kıyafetli ve kasklı birine biri saldıracak, hem de motosiklet üzerindeyken?

Kilo vereceğiz dedik de o kadar da değil la.

Ki genelde vinç ile filan çalıyorlar.

Tabi bir de ben kaçamayacağım?

Trafik mi olacak da kaçamayacağım la? :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Full koruma kıyafetli ve kasklı birine biri saldıracak, hem de motosiklet üzerindeyken?

Kilo vereceğiz dedik de o kadar da değil la.

Ki genelde vinç ile filan çalıyorlar.

Tabi bir de ben kaçamayacağım?

Trafik mi olacak da kaçamayacağım la? :zha:

ben bu mesaja önceden cevap vermiştim aslındada nerde bilmiyorum :D pıçah var tabanca var full koruma yetiyomu onlara :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kop: :kop: :kop:

Darlama mod fail

Bıçak ve tabancaya karşı arabada olmayı motosiklette olmaya tercih mi edeceğim?

Tabancayı bilemem, muhtemelen kaskın bir şansı olur da bıçak vücudumun %80'nine filan giremez.

İleride eskitince veririm sana denerik istersen.

Tech90 kotları kevlardan yapılıyor gerçi ne kadar denemeye gerek var bilemedim ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Darlama mod fail

Tabancayı bilemem, muhtemelen kaskın bir şansı olur da bıçak vücudumun %80'nine filan giremez.

Tech90 kotları kevlardan yapılıyor gerçi ne kadar denemeye gerek var bilemedim ^_^

Ayıp laa :D utanmasan çelik yelek giyecen ^_^:muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Darlama mod fail

tabanca için araba motor farketmezde, bıcak araba daha güvenli bence :D yada en temizi motor kıyafetleriyle araba kullanalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayıp laa :D utanmasan çelik yelek giyecen ^_^:muha:

Asfalta 100 km ile düşünce totoyu kevlardan başka ne koruyabilir? :D

Normal materyali bu.

tabanca için araba motor farketmezde, bıcak araba daha güvenli bence :D yada en temizi motor kıyafetleriyle araba kullanalım.

3:20'den başla.

Tabanca çıkartıldığında benim trafikte takılı kalmadan kaçıp gitme şansım var. Darlarken mantığı elden bırakma sıkıcı oluyor :kıhkıh:  :P

Ben diğer arabaları bunlardan çok dert ediyordum da bir bildiğiniz veya bildiğinizi sandığınız var demekki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asfalta 100 km ile düşünce totoyu kevlardan başka ne koruyabilir? :D

Normal materyali bu.

3:20'den başla.

Tabanca çıkartıldığında benim trafikte takılı kalmadan kaçıp gitme şansım var. Darlarken mantığı elden bırakma sıkıcı oluyor :kıhkıh:  :P

Ben diğer arabaları bunlardan çok dert ediyordum da bir bildiğiniz veya bildiğinizi sandığınız var demekki :)

adam diyelim ki uyuz oldu sana piskopat önce arabayla vurdu düşürdü sonra geldi saldırdı napıcan, veya motorun üstündeyken kaçamayacağın durumda olur emin ol. birde videodaki darbeler hep yatay, ucu sivri bir bıcağı dik olarak sapladığında girer diye düşünüyorum.

neyse çok yorgunum uzatmıcam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adam diyelim ki uyuz oldu sana piskopat önce arabayla vurdu düşürdü sonra geldi saldırdı napıcan, veya motorun üstündeyken kaçamayacağın durumda olur emin ol. birde videodaki darbeler hep yatay, ucu sivri bir bıcağı dik olarak sapladığında girer diye düşünüyorum.

neyse çok yorgunum uzatmıcam.

e o zaman diyelim ki adamda uzi var, yada obsesif beni sniper'la indirsin de rahat et la.

Uyuz olduğunu farkedemeyeceksem zaten uzun yaşamam rahat ol da farkettikten sonra gece değilse yakalam ihtimalleri düşük.

Tamam Ozan sırf sen haklı çık diye bıçak tabanca görünce diz çöküp böğrümü açıcam.

Bir de sen 180'i zor geçen arabanla diyelim ki 320d'li bir psikopat karşısında ne yapmayı planlıyosun? :zha: :zha: :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.