Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

20 dakika önce, Serdar yaman said:

Bizdeki Elm ile mca da Hill holder lastik basınç ve kapı kilit açan oldu mu ?

Mca'da hill holder ve lastik basınç sensörü standart zaten. Sadece kapı kiliti yapılırsa yapılır o da dünyanın gereksiz işlerinden :D 

ELM'nin MCA'da aktif olduğunu ilk mesajda yazmıştık :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac's hill holder ve last basınç sensörü standart zaten. Sadece kapı kiliti yapılırsa yapılır o da dünyanın gereksiz işlerinden [emoji3] 

ELM'nin MCA'da aktif olduğunu ilk mesajda yazmıştık [emoji4] 

Öğrenmiş olduk [emoji3][emoji3]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

az önce dünyanın en gereksiz işlerinden otomatik kilitlemeyi Osman abinin kablosuyla MCA'da yaptık :D muradıma erdim.

hata mesajlarını silmek için modifiye gerekiyor muydu?

bağlantı yapıp BCM okuttuğumuzda programdaki kutucuklara bilgiler gelmedi. bunun yerine aşağı doğru scroll edince görülen yeniden #1 diye başlayan biçimde geldi arabanın konfigürasyonu. mca'ya özel mi böyle oldu bilmiyorum, ilk defa elm bağlantı kullandım.

yeni konfigürasyonu BCM'e yaza tıklarken de korkmadım değil üstteki boş konfigürasyonu yazar mı arabaya diye...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

az önce dünyanın en gereksiz işlerinden otomatik kilitlemeyi Osman abinin kablosuyla MCA'da yaptık :D muradıma erdim.

hata mesajlarını silmek için modifiye gerekiyor muydu?

bağlantı yapıp BCM okuttuğumuzda programdaki kutucuklara bilgiler gelmedi. bunun yerine aşağı doğru scroll edince görülen yeniden #1 diye başlayan biçimde geldi arabanın konfigürasyonu. mca'ya özel mi böyle oldu bilmiyorum, ilk defa elm bağlantı kullandım.

yeni konfigürasyonu BCM'e yaza tıklarken de korkmadım değil üstteki boş konfigürasyonu yazar mı arabaya diye...

MS-CAN ile erişilen DTCleri silmek için evet modifiyeli olması gerekiyor. Ama sorun olmaz, servise girince silerler.

O durumla bir kaç kere karşılaştım, bağlantı sırasında hata verdiği durumda bazen oluyordu ona bağlamıştım ama emin değilim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 21.04.2016 at 22:18, Yasin Taşcı said:

elm327 yi aldım en yenisini indirdim sürekli hata veriyor değerleri değiştirdim maximize speedi kapattım olmadı kontak sürekli açıktı. ankarada bana biri yardımcı olabilirse sevinirim:(

yokmu yardımcı olacak biri yahu cevap veren bile yok çömeziz diyemi:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yasin Taşcı said:

yokmu yardımcı olacak biri yahu cevap veren bile yok çömeziz diyemi:(

Yasin merhaba, haftasonu olduğu için herkes dağda bayırda muhtemelen, 

çömezlik başka şekilde değerlendirilir :)

Muhtemelen Elm ye modifiye gerekecek, olmadı başka bir kablo ile hallolur.

Take it easy :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Yasin merhaba, haftasonu olduğu için herkes dağda bayırda muhtemelen, 

çömezlik başka şekilde değerlendirilir :)

Muhtemelen Elm ye modifiye gerekecek, olmadı başka bir kablo ile hallolur.

Take it easy :)

merhaba evet modifiye etmeye çalıştım ama içi kablosuz modelmiş modifiye imkansız gibi bişey:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adı üzerinde yardımcı olabilecek var mı? 

Varsa yazılır zaten. 

Buluşmalara gelip de bu işler aradan çıkabilir, malum kendinizi koyun karşı tarafa. Herkese -hatta sırf bu iş için üye olmuş herkese- zaman ayıracak insanlar olmayabilir, bu sebeple her detay burada anlatılıyor ki, kişi bağımsız işler görülsün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yasin Taşcı said:

merhaba evet modifiye etmeye çalıştım ama içi kablosuz modelmiş modifiye imkansız gibi bişey:(

Bak şimdi şöyle oluyor, @Doğan Kurban birazdan gelir, senin sorunu bir şekilde çözer, sonrası artık mangal mı olur tatlı mı olur döner mi olur? orasını bilemem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Adı üzerinde yardımcı olabilecek var mı? 

Varsa yazılır zaten. 

Buluşmalara gelip de bu işler aradan çıkabilir, malum kendinizi koyun karşı tarafa. Herkese -hatta sırf bu iş için üye olmuş herkese- zaman ayıracak insanlar olmayabilir, bu sebeple her detay burada anlatılıyor ki, kişi bağımsız işler görülsün.

aldığım cihaz modifiyeye uygun değilmiş yoksa adımları uyguladım en yakın buluşma ne zaman nerde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.