Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar,

Forumdan @Murat Kavuk ile irtibata geçip yokuş kalkış desteğini yapabilir misiniz diye ricada bulundum. Bugün çağırdı ve yanına gidip araca ekledi. Sorunsuz bi' şekilde çalışmakta. Murat Abi çok teşekkür ederim :) Ayrıca konu sahibine de teşekkür ederim.

İyi forumlar.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 FORD FOCUS III TREND X 1.6 TDCI  Yokuş kalkış desteğini elektronikçi aktif eder mi?

Aktif sonrasında arıza ışığı çıkabilir miş. Baya bir konuda yazılmış elm deniliyor. okuyamadım hepsini yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Ali cemal Akyol said:

2013 FORD FOCUS III TREND X 1.6 TDCI  Yokuş kalkış desteğini elektronikçi aktif eder mi?

Aktif sonrasında arıza ışığı çıkabilir miş. Baya bir konuda yazılmış elm deniliyor. okuyamadım hepsini yardımcı olursanız sevinirim

Lütfen konunun ilk mesajını okuyarak (her şey açıkca belirtilmiş ve konular okumak için var) üyeliğinizi tamamlayınız (bkz: Kurallar ve özel mesajlarınız).

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Lütfen konunun ilk mesajını okuyarak (her şey açıkca belirtilmiş ve konular okumak için var) üyeliğinizi tamamlayınız (bkz: Kurallar ve özel mesajlarınız).

Teşekkürler.

Yakup bey iyi akşamlar istanbulda bu sistemi yapıcak biri elektronikçi var mıdır? kablo gerekli diyorlar. sizden yardım alabilirsem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ali cemal Akyol said:

Yakup bey iyi akşamlar istanbulda bu sistemi yapıcak biri elektronikçi var mıdır? kablo gerekli diyorlar. sizden yardım alabilirsem

İyi akşamlar, şahsıma ait parça maalesef bulunmuyor. Konunun ilk mesajında yazıldığı gibi bir elektronik parça ve kolayca bulunan yazılım gerekiyor bundan sonrası çocuk oyuncağı.

Elektrikçi bunlara vakıf ise yapar değilse yapamaz. Ücret ise min 50 mak 200 olur. Dediğim gibi üyeliğinizi tamamlamazsanız maalesef buradan daha fazla yararlanamazsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Yakup Çağatay said:

İyi akşamlar, şahsıma ait parça maalesef bulunmuyor. Konunun ilk mesajında yazıldığı gibi bir elektronik parça ve kolayca bulunan yazılım gerekiyor bundan sonrası çocuk oyuncağı.

Elektrikçi bunlara vakıf ise yapar değilse yapamaz. Ücret ise min 50 mak 200 olur. Dediğim gibi üyeliğinizi tamamlamazsanız maalesef buradan daha fazla yararlanamazsınız. 

sizde parçası varsa para veririm. vakıf olmadığını biliyorum :) parasız yardım talebinde bulunmadım.bugün bir yeri aradım servise git dedi o açıdan üyeliğim aktif sanırım. maili onayladım.

belki başka bir kullanıcı arkadaşımzı da vardır hızlıca gün içinde istanbula gidip parası ile yaptırmak isterim.

5 dakika önce, Ali cemal Akyol said:

sizde parçası varsa para veririm. vakıf olmadığını biliyorum :) parasız yardım talebinde bulunmadım.bugün bir yeri aradım servise git dedi o açıdan üyeliğim aktif sanırım. maili onayladım.

belki başka bir kullanıcı arkadaşımzı da vardır hızlıca gün içinde istanbula gidip parası ile yaptırmak isterim.

pardon vakııf dediniz sanırım ben yanlış anlamış olabilirm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet öyle olmuş ama sanırım siz benim ne dediğimi okumuyorsunuz. Bundan sonra kuralları uygulamam gerekiyor, lütfen heyacansız şekilde bulunduğunuz ortama ayak uydurmaya çalışın.

Her şey ilk mesajda açıkca belirtilmişti, aksi şeyleri tabii ki talep edebilirsiniz buna söz eden olmaz zaten. Bakın bu konu 100.000 kere okumuş..Kaç yüz kişi de bu işten faydalanmıştır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

herkesin aklına gelmiştir sanırım ama baktığım sayfalarda göremedim;

bu km sadece yukarı doğru ayarlanır olayında km'yi 999999 olarak set edince ne olur acaba? sıfırlar mı? takılı mı kalır? ya da bir yere tur bilgisi düşüp öyle mi sıfırlar? kusura bakmayın böyle mini çakallık yapmak içinmiş gibi soru ama sadece merak ettim.

Kerem Bozdoğan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet var hocam sağolun teşükkürler. Sorun gitti sanırım başta olan gem modülüne yazım yaparken hata oldu akü tekrardan söktüm tek kutup basını uzun süre bekledim taktım tek seferde oldu . kısa sürede sanırım bilgileri unutmuyor. çok sağolun hayırlı aksamlar tekrardan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ElMconfig kullanan veya çalıştıran var mı ben sürekli CAN hatası alıyorum. Okumuyor araç verilerini driver herşey tam olarak kurulu Forscan, FoCCCus problemsiz çalıştırıyorum

Dün hata kodlarını okuttuğumda aşağıdaki hata kodunu aldım Ön Sürücü ve arka sürücü tarafı cam konum alğılayıcısında kalibrasyon hatası aldım bunu nasıl düzeltebilirim. Sanırım araç çalışır iken cam açma düğmesine 5 sn basmak yetiyormuş denedim olmadı

===DDM DTC B12DC:54-2F===
Kod: B12DC - Ön Cam Hareket/Konum Algılayıcısı

İlave hata belirtisi:
 - Eksik Kalibrasyon

Durum: 
 - Mevcut arıza kodu - talep zamanı
 - Bu arıza kodu için arıza lambası kapalı

Modül: Sürücü Kapısı Modülü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.