Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
31.03.2023 - 21:51 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

hayır

31.03.2023 - 21:51 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sync 2,5 ise evet, sync3 ise hayır.

Forumda paylaşılmışmıydı ?video oynatmayı nasıl açarım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

57 dakika önce, İsmail Kontbay yazdı:

Forumda paylaşılmışmıydı ?video oynatmayı nasıl açarım 

Paylaşmıştım evet, çok zaman geçti üzerinden, kontrol edip hangi işlemler olduğunu sana bildireyim İsmail...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.04.2023 - 10:34 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Acm as built konfigürasyonu 

727-08-06=Xxxx-x2xx-xxxx değişiklikleri yapıp yazdırmalısın.

İyi günler Gürkan hocam bu değerleri forscanda nereye yazacam bulamadım.Forscanı yeniledim 2 aylık lisansladım.Beceremedim 😃

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, İsmail Kontbay yazdı:

İyi günler Gürkan hocam bu değerleri forscanda nereye yazacam bulamadım.Forscanı yeniledim 2 aylık lisansladım.Beceremedim 😃

Konuyu bilmiyorum, yukarıda yazanlara göre:

Aşağıdaki görselde paylaştığım işlemleri yapıp açılan sayfada 727-08-06 olan satırda değişiklik yapılacak.

forscan.png

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar konunun neredeyse tamamını okudum ama ya gözümden kaçtı ya da yazılmamış. Focus 3 aracım var geniş ekran göstergeli titanium tekno smart paket. Daha önce çift yol bilgisayarı ve dijital hız için ipc mca yazılımına güncellendi park sensörü ve otomatik park gittiği için eski haline çevirdik konuyu okurken bazı görüntülerde çift yol bilgisayarı ve ekrandaki 4 lü göstergeye dijital hız eklenmiş olarak gördüm dijital hızın anlatımı var ama çift yol bilgisayarı nasıl yapabilirim ona Bi anlatım bulamadım yardımcı olabilir misiniz 

Ali Çal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Merhaba. Uzun araştırmalar neticesinde aracıma led ampül takmaya karar verdim. Odak çizgisi olan karşı tarafın gözünü almayan piyasada premium seviyede bir ürün. Far ayarı da yaptırdıktan sonra bir problem yaratmıyormuş araştırdığım kadarıyla. Aracım 2012 focus. Ledi bağladığımızda kısa far ampül arızası veriyor. Bu sorunu foCCCus programı ile çözenler olmuş. Aslında çözüm yeri 14. madde ama hangi seçenek seçilmeli ondan emin olamadığım için işlem yapmadım. Daha önce böyle bir işlem yapan oldu mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işlem ne kadar sürüyor hocam ekranda?

2.11.2023 - 14:56 tarihinde, Berke Yılmazkaya yazdı:

image.png.583355b775660b0dbd50c9b056edafc4.pngimage.png.5383ad2a32dd806484b4160c167c35da.png

foCCCus programında 14. parametreyi unknown yapıp yandaki kutuya 0E yazın ve BCM ye yazın (write to bcm ye tıklayın) o zaman farlar universal a çeviriliyor ve sorun düzeliyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.