Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

29.06.2019 - 13:52 tarihinde, Ümit.Çakır yazdı:

Forscan ile açılması gerekiyor ben  forscan ile sadece alarmı etkinlestirebildim gerisini yapamadım. Forscan ile ilgili nasıl yapılacağı konusunda herhangi bir paylaşım yapilmadi

Forscan ile alarm ve hıza duyarlı kapı kilitlemeyi aktif ettim. Ama aux’u açamadım kablosunu çektim. Camları kısaltamadım. Korna geri bildirimini açamadım. 120 km yi geçince sesli uyarıyı açamadım. Müdendislik modu 2 de aux var ama değer girişine izin vermiyor. Nasıl değiştiriceğim bir türlü bulanadım. Bakmadığın forum kalmadı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26.03.2019 - 12:14 tarihinde, Ümit.Çakır yazdı:

istanbul bağcılarda yardıma ihtiyacı olan olursa yardımcı olurum.

Ümit abi sayesinde aracımın bütün özellikleri açıldı burdan çok teşekkür ediyorum ilgisi alakası için sarp abinin video da bir o kadar işimizi kolaylaştırdı kısacası emeği geçen herkese teşekkür ederim ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Abdurrahim K. yazdı:

Ümit abi sayesinde aracımın bütün özellikleri açıldı burdan çok teşekkür ediyorum ilgisi alakası için sarp abinin video da bir o kadar işimizi kolaylaştırdı kısacası emeği geçen herkese teşekkür ederim 

Kazasiz belasız günlerde güle güle kullan kardeşim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ İÇİN SATIN ALABİLECEĞİM ELM 327 KABLO LİNKİ ATABİLİR MİSİNİZ ?

Küçük harflerle eski mesajlara veya tanımlanan yazılara göre siz aratarak ürünlere erişebilirsiniz. Sabit bir link ile alınan her ürünün aynı olmama ihtimali var, içerikleri okuyun ve alın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın yeni olduğum için bilmiyorum geçmiş yazılara baktım chipste flan filan bir şeyler yazılmış kafam çok karıştı şu üründen sipariş verdim doğru mudur ? https://urun.n11.com/tespit-ve-test-cihazlari/elm327-modifiye-cihazi-ford-gizli-ozellik-acma-ve-test-cihazi-P315667219

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Kusura bakmayın yeni olduğum için bilmiyorum geçmiş yazılara baktım chipste flan filan bir şeyler yazılmış kafam çok karıştı şu üründen sipariş verdim doğru mudur ? https://urun.n11.com/tespit-ve-test-cihazlari/elm327-modifiye-cihazi-ford-gizli-ozellik-acma-ve-test-cihazi-P315667219

https://www.focusclubtr.com/search/?q=ELM327&type=forums_topic&item=7014

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Focccus programı için hangi versiyon son sürüm? 0.8.6 mi 0.8 mi ya da önerdiğiniz hangi sürümden indireyim en sıkıntısını hangisidir

Hocam yazıyor işte, 0.8.6 tabi ki sonuncu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

02.07.2019 - 12:37 tarihinde, Ahmet Yerebakan yazdı:

Forscan ile aux'u nasıl etkin hale getirebilirim ? 

2.JPG

3.JPG

Forumda forscan ile özelliklerin nasıl açıldığı ile ilgili herhangi bir paylaşım yapilmadi.  Konusunda uzman arkadaşlar paylasacaktir diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Onur Poyraz yazdı:

Ankara da bana yardımcı olabilecek varmı? Kablo aldım fakat bağlantı sağlayamadım. Kablo arızalı olduğuna kanaat getirip iade ettim. Aux, kapıların otomatik kilitlenmesi ve hill holder ı aktif etmek istiyorum.

Madem kablo almayı göze aldınız devamını da yapsaydınız keşke tekrar almak veya hataları buraya yazmak gibi böylelikle aramızda bir yardımcı olmak isteyen biri daha olurdu. ? Tabi foruma uğramaya devam edecekseniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.