Jump to content

Fotoğraf Yarışması:

Temmuz katılımı burada
Haziran anketi burada

Ahmet Yerebakan

Member
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Poor

About Ahmet Yerebakan

 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Location:
  mmmmmmm
 • Car:
  16 TITANİUM
 • Job:
  SERBEST MESLEK
 • Gender:
  Bay
 • Age 29

Recent Profile Visitors

351 profile views
 1. Teşekkürler @Mehmet Çallı @Serkan Karakoca emeğinize sağlık hallettim artık tek kapı anahtarsız giriş sahibiyim. İnsan da doyumsuz diğer kapıları yapmamak için zor tutuyorum kendimi.
 2. Tüm derdim buydu işte allah senden razı olsun bağlıyorum hemen
 3. Yardımcı olabilecek yok mudur ? Yan yolcu tarafına kadar kabloları getirdim öylece kaldı ortada kablolar. Yanlış kabloya ek yapıp araca bir zarar gelir diye korkumdan ilerleyemedim. Destek verirseniz sevinirim Bu şemaya göre gitmeye çalışıyorum. Yukarıdaki işaretlediğim yere göre mi bağlıyacağım ? Tek sorum bu gerisini hallettim. 12/24 ve 13 sanırım 43 pinliden alınacak gerisi diğer soketten doğru mudur.
 4. Bugüne kadar 2. İşlemim şehrimde yardım isteyene denk gelmedim yakup hocam
 5. 2 sokette dolu şimdi işlem olarak ne yapmalıyım özelden yardımcı olabilecek var mı ? --4 dakika sonra eklendi-- Buda konnektörüm. Şimdi be yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim --15 dakika sonra eklendi-- Buda yolcu tarafı konnektörüm --25 dakika sonra eklendi-- Sanırım bu konmektöre bağlantı yapacağım doğru mu anlıyorum ?
 6. Mca focus var jack tarafında kabloları hangi soketlere takacağız ben mi göremedim yoksa o yazılı mı değil
 7. Doblom vardı fotoğrafını bulamadım gerçi
 8. Elleriniz dert görmesin. Ortalama ne kadara mal oluyor bu işlem kendimizin yaptığı durumda ?
 9. 4 kasa focus almaya niyetim var onda da var mı bu özellikler acaba ? korna geri bildirim vs gibi ?
 10. Uygun sürümü buldum çalıştı çok teşekkürler. Tek sıkıntım youtube ekranını yansıtamadık bir türlü onu nasıl yapıcam acaba. Youtube’da birkaç işlem videosu buldum aynılarını yapıyorum bir türlü göstermedi ses var görüntü yok sync 3 de
 11. Merhaba. Benim arkadaşımın aracında sync 3 var android auto yok sync 3 ekranda nasıl kurabiliriz bilgi verebilir misiniz ?
 12. ayarlardan düzelttim oldu abi çok teşekkürler. Peki bu ekrana st logosu felan koyulduğunu gördüm ben yapan birileri var hatta onu nasıl yapacağım bilginiz var mı acaba ? Geri görüşümü navigasyonumu hep sizler sayesinde hallettim herkese çok teşekkürler birde bunu halledersem geriye birtek anahtarsız giriş kalıyor

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.