Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Bekir Aşar

Kuga Gizli Özellikler

Recommended Posts

Merhaba, 2017 kuga sysnc 3 versiyon 3.00 için özel cihas ve fordscan kullanarak detaylı bilgi alabilirmiyim, yada gizli hangi güzel özellikler açılabilir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gizli değil de bunlara pasif desek daha doğru olur, bir de "güzel/çirkin" yerine "yararlı/yararsız" oldukları tartışılır; yani kişiye göre değişir, bence çoğu olmasa da olur. Sizin neye ihtiyacınız var mesela? Focus için yazılan başlığa baktınız mı, buradakilerin hangisi sizde yok ve olmasını istiyorsunuz?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuga için; hıza bağlı otomatik kilitleme aktif edilebilir. Pasif alarm devreye alınabilir (kapılar anahtarsız açıldığında alarm çalar, kaputta ufak bir işlem gerektirir). Sync 3 ile ilgili yapılabilecekleri, ilgili başlıklarda ben de paylaşmıştım. Bunların haricinde yapılabilecekler donanım ilavesi istiyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.