Jump to content

Feyyaz Afacan

Üye
 • Toplam İleti

  11
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

1 Poor

Feyyaz Afacan Hakkında

 • Yaş 29
 • Derece
  Yeni üye

Profil Bilgileri

 • Yaş 29
 • Şehir:
  ÇORUM
 • Arabam:
  FORD
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. Feyyaz Afacan

  Focus 3 Orijinal Koltukları Sökmek (Resimli)

  Tebrikler güzel bir çalışma olmuş.
 2. 2016 titanyuma bağlanamadım. Kapıların otomatik kilitlenmesi için focccus 8.6 ile bağlanamadım forscan ile bcmiden açtım.
 3. 3.5 kasaya hangi sürüm focccus ile bağlanılıyor? Ben birkaç sürümü denedim bağlanmayınca forscan kullandım.
 4. Feyyaz Afacan

  Focus 2 Elm327 ile Hec Rom Güncelleme

  Eco mod aktif etmenize rağmen çalışmıyorsa eprom güncellemesi gerekir. Aktif ettiğinizde çalışıyorsa gerek yok. Genellikle 2008,2009 model araçlarda çalışmıyor güncelleme gerekiyor. Güncelleme yapma zorunluluğu yok. --1 dakika sonra eklendi-- Bu işaretlediğim yerlere tik atın hareket halinde kapıların otomatik olarak kilitlenmesi özelliği aktif olacak. --4 dakika sonra eklendi-- Orijinal radyo olmadığı için radyo bilgileri panelde görünmez.
 5. Feyyaz Afacan

  Focus 2 Elm327 ile Hec Rom Güncelleme

  Evet Hocam defalarca yaptım. Önceki yazdıklarıma dikkat edin. Herhangi bir sıkıntı olmaz. Kendi telefonunuzun internetin bilgisayarla paylaşıp yapın. Operatörlerin internetleri hızlı olur genelde. Korkacak bir şey işlem yarıda kalırsa tekrar yapın. Usbler sağlam olsun mutlaka. Biraz zaman alıyor tek sıkıntısı o.
 6. Feyyaz Afacan

  Focus 2 Elm327 ile Hec Rom Güncelleme

  512 en günceli ama 508 ya da 509 kur bence. İnternete bağlı olman gerekir. Kurulum internet hızına göre 15-20 dakikada biter. Kurulum esnasında bazen gösterge ışığı sönecek sadece dörtlü yanacak paniğe kapılma normal bir şey. Herhangi bir sebepten dolayı kurulumda hata alırsan tekrar kurma sayfasına gel yeniden kurulum yapmaya başla.
 7. Feyyaz Afacan

  Focus MK3, C-Max MK2 Km Yükseltme

  Hocam 3 kasalarda ekran küçük 3.5 kasalardaki geniş ekran uyum sağlıyor. Bir yerden geniş ekran temin edip 3 kasaya takılmak istenirse ondan km ayarlaması gerekli.
 8. Feyyaz Afacan

  Ford Focus Mk2 Donanım Tablosu 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

  Mesela focus 2 lerde esp var mı? --5 dakika sonra eklendi-- Şimdi gördüm espyi parayla satıyorlarmış. Çok teşekkür ederim. Bir yakınım focus 2 almak istiyordu esp bazı donanımlarda mı var diye bakmıştım.
 9. Feyyaz Afacan

  Kasko Değer Kaybı

  Bu kaskocu şirketleri yıldırma politikası uyguluyor.
 10. Feyyaz Afacan

  Ford Focus Mk2 Donanım Tablosu 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

  Fordun sitesinde eski model araçların donanımını gösteren bir link var mıdır?
 11. Sevgili arkadaşlar 2010 focusta eco, mode, vites arttırma ikazı, kapıların otomatik kilitlenmesi gibi özellikleri nasıl aktif ediyoruz? Elm cihazını aldım ama hangi programı kullanacağımı nasıl yapılacağını bilmiyorum

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.