Jump to content

Feyyaz Afacan

Üye
 • Toplam İleti

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

1 Poor

Feyyaz Afacan Hakkında

 • Yaş 29
 • Derece
  Yeni üye

Profil Detayları

 • Yaş 29
 • Şehir:
  ÇORUM
 • Arabam:
  FORD
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

 1. 1 ve 2. soruların cevabını alarm konularında bulabilirsin. 3. soruda kumanda cam açma kapamayı bilmiyorum. 4. soruda 2017 modele focccus ile bağlanamazsın. focccus bu konuda güncelleme yapmadı öyle kaldı. 2017de birçok modül değişti. 2016 6. ay üretim ve sonrasına bağlanamazsın. Para ile yapanlara kızmıyorum çünkü ciddi derecede risk. İşlem yaparken yanlış bir şeyler yaparsanız ciddi sıkıntılar yaşarsınız. Bazı püf noktaları bilmeniz lazım. Beyne yeni işlem yazdırırken kesinlikle gücün kesilmemesi lazım beyne zarar verirsiniz araç çalışmaz. O yüzden riski göze alıyorsalar yapabilirler. Yoksa bu iş öyle basit bir iş değil.
 2. 2016 titanyuma bağlanamadım. Kapıların otomatik kilitlenmesi için focccus 8.6 ile bağlanamadım forscan ile bcmiden açtım.
 3. 3.5 kasaya hangi sürüm focccus ile bağlanılıyor? Ben birkaç sürümü denedim bağlanmayınca forscan kullandım.
 4. Eco mod aktif etmenize rağmen çalışmıyorsa eprom güncellemesi gerekir. Aktif ettiğinizde çalışıyorsa gerek yok. Genellikle 2008,2009 model araçlarda çalışmıyor güncelleme gerekiyor. Güncelleme yapma zorunluluğu yok. --1 dakika sonra eklendi-- Bu işaretlediğim yerlere tik atın hareket halinde kapıların otomatik olarak kilitlenmesi özelliği aktif olacak. --4 dakika sonra eklendi-- Orijinal radyo olmadığı için radyo bilgileri panelde görünmez.
 5. Evet Hocam defalarca yaptım. Önceki yazdıklarıma dikkat edin. Herhangi bir sıkıntı olmaz. Kendi telefonunuzun internetin bilgisayarla paylaşıp yapın. Operatörlerin internetleri hızlı olur genelde. Korkacak bir şey işlem yarıda kalırsa tekrar yapın. Usbler sağlam olsun mutlaka. Biraz zaman alıyor tek sıkıntısı o.
 6. 512 en günceli ama 508 ya da 509 kur bence. İnternete bağlı olman gerekir. Kurulum internet hızına göre 15-20 dakikada biter. Kurulum esnasında bazen gösterge ışığı sönecek sadece dörtlü yanacak paniğe kapılma normal bir şey. Herhangi bir sebepten dolayı kurulumda hata alırsan tekrar kurma sayfasına gel yeniden kurulum yapmaya başla.
 7. Hocam 3 kasalarda ekran küçük 3.5 kasalardaki geniş ekran uyum sağlıyor. Bir yerden geniş ekran temin edip 3 kasaya takılmak istenirse ondan km ayarlaması gerekli.
 8. Mesela focus 2 lerde esp var mı? --5 dakika sonra eklendi-- Şimdi gördüm espyi parayla satıyorlarmış. Çok teşekkür ederim. Bir yakınım focus 2 almak istiyordu esp bazı donanımlarda mı var diye bakmıştım.
 9. Bu kaskocu şirketleri yıldırma politikası uyguluyor.
 10. Fordun sitesinde eski model araçların donanımını gösteren bir link var mıdır?
 11. Sevgili arkadaşlar 2010 focusta eco, mode, vites arttırma ikazı, kapıların otomatik kilitlenmesi gibi özellikleri nasıl aktif ediyoruz? Elm cihazını aldım ama hangi programı kullanacağımı nasıl yapılacağını bilmiyorum

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.