Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

5 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Maalesef evet....

Aslında Salı günü Haznedar'da olacağım Elm getirebilirim.

oda olabilir abi.haznedar bana yakın.zahmet olmazda getirebilirsen sevinirim.iletşim numaram 05062064669.

ben sanırım aracıda viaporttan teslım almıstım :D 

vElpDr.jpg

Galip Kandemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 23.01.2016 at 07:41, Galip Kandemir said:

foccus programını açtığımda read from bcm yi tıklıyorum.seviye doluyor gibi olup hemen hata veriyor.en az 20 sefer denedim fakat değişen bir şey olmadı.acaba sorun benim aldığım elm 327 kablolarında mı yoksa leptoptamı.km saati açılıp tekrar kapanıyor bu sırada.İstanbul da olan üyelerden elm327 olupta bu işten anlayan varmıdır acaba.

Bende de aynı durum söz konusu. Hangi uyarıyı alıyorsunuz acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yararlı bilgiler için emeği geçen herkese teşekkürler. Foruma yeni üye oldum. 08 Mondeo Trend manuel vites aracım var. Bu uygulamalardan hangisi mondeo ya uygun olabilir? 

-Anlık yakıt tüketimi

-Otomatik kapı kilitleme

-Yokuş kalkış desteği (en az ihtimal verdiğim 1.özellik)

-Uygulanabilecek diğer alternatifler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki hatayı bir rus forumunda da gördüm ama işte rusça anlamıyoz ki çözümü var mı yok mu ?

Burada da buldum ingilizce forum. Galiba tahmin ettiğim gibi bu sürüm desteklenmiyor diyolar. Sanırım focccus programının yenisini beklememiz gerekecek..

http://www.focusfanatics.com/forum/mk3-focus/402666-focccus-central-ecu-config-edit-87.html

BDgybv.jpg

Erol A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba bu elm327 mca 3,5 da sorunsuz kullananımız varmı aramızda.aynaları taktım aynalar kapalı vaziyette yatıyor araç :( elle açsamda giderken rüzgarın etkisiyle  geri kapanıyor.aynayı açmanın bir yolunu bulmam gerek:blink:

Galip Kandemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba bu elm327 mca 3,5 da sorunsuz kullananımız varmı aramızda.aynaları taktım aynalar kapalı vaziyette yatıyor araç [emoji20] elle açsamda giderken rüzgarın etkisiyle  geri kapanıyor.aynayı açmanın bir yolunu bulmam gerek:blink:

Nasi yani? Yanlis mi okudum? Aynalar ruzgardan kapaniyor mu? Bence bu imkansiz sorun aynada ya da baska birseyde. Ruzgar acamaz....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasi yani? Yanlis mi okudum? Aynalar ruzgardan kapaniyor mu? Bence bu imkansiz sorun aynada ya da baska birseyde. Ruzgar acamaz....

Ayna su an kapalı vaziyette.yani katlanmış olarak .

Aracla bir yere gideceğimde mecbur elimle açıyorum.Bu nedenle ayna rüzgarın etkisiyle geri kapanıyor.çünkü elle açtığım için ayna boşa düşüyor.durum bu yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Kadir Mermer said:

Abicim bu driver için sağlam bir link var mı bildiğin ben bulamadım da

Buradaki 5 sürücüye de yükleyin.

http://www.totalcardiagnostics.com/support/Knowledgebase/Article/View/1/0/how-to-install-elm327-usb-cable-on-windows-and-obd2-software

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.