Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

150tl mi ne istiyodu

200 tl diyor.ama sensör kullanıyormuş.Yani sinyale felan gerek yok bağlamaya.Aşağıya video ekliyorum.

Heee tam kamyoncu kafasıyla yazım bunları dur.Acaba sisle dönüş farına aynı anda bağlasak nasıl olur aboooov.

Şimdi bombalarlar beni.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olmadı. çalıştıramadık ama hiçbir açıklamamızda yok. 

çünkü araçta DRL tesisatı hazır vaziyette hatta ozanın şase yapılacak dediği yerlerde dahi hazır şase bağlantıları var açıkcası araba ilk görünüşte "tak çalıştır" vaziyetteydi. nitekim taktık drl park falan süper hiç sorun yok arıza ışığı yok (ids'ten drl aktive edildi). kontak açıkken herşey mükemmel, ama marşbasıp araba çalışınca farlar kapanıyor ve polis çakarları gibi pırpır etmeye başlıyor. neyse gittik elm327 bulduk. herşeyi geri aldık tekrar yaptık elmden alternative HID'yi de hallettik hatta elm mi acaba çalışmıyor şüphesiyle otomatik kapı kilitlemiyi de yaptık (ki gayet iyi çalıştı yani elm327 ok) ama farların durumu değişmedi. çok düşündük ettik ama bulamadık. şase desek şase yapılacak soket yok, benim sokette sadece 4 numaralı yer boş gerisi ağzına kadar dolu durumda.

çıkamadık içinden ve halojenleri geri taktık... ama o xenonun aydınlatmasını gördükten sonra halojenler benim için yok hükmünde şuanda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...marş basana kadar O.K ama :)

Marş'ı bastığın an araç kendisini Ferrari sanıyor , hani performans mod'da kullanınca Ferrari ya da Lambo farları çakar şekline geçiyor ya ... araba aynen öyle oluyor...

Abi araba Mert i iyi kabul etmiş. Baksana bi farı bile beğenmiyo. Nazlı mıdır nedir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi araba Mert i iyi kabul etmiş. Baksana bi farı bile beğenmiyo. Nazlı mıdır nedir.

cumartesi maslaktayım... hardcore bir elektrik/elektronikçiye gidecem. o arabayı yaksamda o farları yakacam. nasıl ironik bir cümle olduysa. sonuçları paylaşırım buradan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün Murat Kavuk abimizi ziyaret ettim... sağolsun akşam akşam vakit ayırdı bana...

niyetimiz neydi; "acaba önceki ELM327 bağlantımız başarılı olmadı mı, araba algılamadı mı?" olayıydı.. o sebeple ben yine ELM327 ye bağlayıp farların durumunu görmek istedim.

Nitekim bağladık açtık baktık araç "alternative hid" seçeneğini algılamış, algılamış ama kafası basmıyor işte...

neyse sanırım bu işi yarın sabah elektrikçi çözecek. gelişmeleri bildiririm...

Sinyaller yanmasa direkt Aydın abinin başına gelen pin öpüşmemesi gibi bir sorun var derdim (ozanında telefonda ilk sorduğu sinyallerin yanıp yanmadığıydı) ama yanıyor lanet sinyallerimde...

taner eviş aküden çekilecek bir + ile olayın hallolacağını söylüyor. röle falan işine kesinlikle girmeyeceğim ama bir kaç kablo çekerek sıkıntıyı aşarsak ok, yoksa farlar doğru ankaraya dönecek... bende yıkılıcam!

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.