Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

• 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
23.01.2019 - 00:45 tarihinde, Erkut yavuz yazdı:

arkadaşlar herkese merhaba arıcıma mercekli bi-xenon takıyorumda bu elm den nasıl aktif olunucak baya yorum yapılmış hangisinini elealacağımı şaşırdım tekrardan yardımlarız için teşekkürler

#14 'ü Alternative HID yapacaksınız. Normal xenon uyarı vermiyor.

Ozan hocama sordum cevap alamayınca geçen hafta taktığım merceğe bugün led ampul taktım. Belki uyarı vermez dedim ancak verdi.

Kısalardan hat çekerek bir T10 ampul taktım farın arkasından motor tarafına çıkardım. Uyarı kesildi. Alüminyum direnç de takabilirsiniz ancak gerek yok önermem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar abilerim ve kardeşlerim, aranıza yeni katıldım ancak yaklaşık 2 yıldır forumunuzu takip etmekteyim ve bir çok konuda faydalandım.. 

2018 Model Focus Titanium aracım var, alırken bayide kalan son aracı aldığım için X paket alma şansım olmadı maalesef ve şimdi aracımın farlarını OEM bi xenon'a çevirmek istiyorum. Hem çıkma hem de sıfır olarak farları buldum ancak alıp almamakta kararsızım.. Aracımın soket yapısı uygun ise sadece elm ile birkaç değişiklik yaparak araç üzerinde extra bi işlem yapmadan kullanmak mümkün müdür? Yazıyı uzun uzun okudum fakat kafam karıştı. Şimdiden teşekkürler ?

Hüseyin Uyar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Hüseyin Uyar yazdı:

Aracımın soket yapısı uygun ise sadece elm ile birkaç değişiklik yaparak araç üzerinde extra bi işlem yapmadan kullanmak mümkün müdür? Yazıyı uzun uzun okudum fakat kafam karıştı. Şimdiden teşekkürler ?

Maalesef prof montaj ve yazılım bilgisi gerekiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.