Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Aracım için linkteki farları düşünüyorum. Ama montajı ya da tak çalıştır şeklinde olur mu? Muayenede nasıl bir sorun olur? Yani bu ürün hakkında düşünceleriz nedir?

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/2929/Ford-Focus-III-Bi-Halojen-Mercekli-Far-Seti

Bixenon değil ama bu farlar. Halojen mercekli. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum montajda. Muayenede sanırım sorun olmuyordu xenon ampül olmadığı için
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey bu konu hakkında hiç bilgim yok ben farda mercek görünce xenon sandım.halojenle xenon farkı nedir? Sormamın nedeni bu aralar Çine  Guangzhou ya gideceğim oradan almak düşüncesindeyim ama neye dikkat etmen gerek nasıl bir şey alacağımı bilemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey bu konu hakkında hiç bilgim yok ben farda mercek görünce xenon sandım.halojenle xenon farkı nedir? Sormamın nedeni bu aralar Çine Guangzhou ya gideceğim oradan almak düşüncesindeyim ama neye dikkat etmen gerek nasıl bir şey alacağımı bilemiyorum.

Çin malı farlarda mercekte kararma olduğunu duymuştum. Bu yüzden kimse önermiyor. Orj fara mercek montajıyla bixenon a çeviren arkadaşlarımız var. Bu yoluda deneyebilirsiniz. Halojen mercekli farlarla ampül normal far ampülü. Mercek ışığı topluyor daha düzgün ışık veriyor. Ama bixenonlarda ampül xenon olduğu için çok daha iyi aydınlatma alırsınız. Daha derin bilgiyi arkadaşlar konuya cevap yazdıklarında öğreniriz. O linkteki farı alana kadar hemen hemen aynı paraya el yapımı bixenon yaptırabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Taner beyle iletişime geçtim..Bir anda okadar para vermek biraz ağır olacaktı. Galiba bizim xenon far hayalde kalacak. Teşekkürler..

Valla halojen alacaksanız hiç uğraşmayın paranız cebinizde kalsın. Ama bi xenonu kesinlikle öneririm. Tabi maddiyat elveriyorsa
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

ozan bey elm 327 kablo sayesinde 2011 benzinli style focus bi-xenon farımı hiç bir tesisat işlemi yapmadan arıza ışığı yakmadan farı çalıştırmayı başardım çok teşekkür ederim paylaşımınız için yalnız yokuş kalkış ve lastik basıncını yapamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ozan bey elm 327 kablo sayesinde 2011 benzinli style focus bi-xenon farımı hiç bir tesisat işlemi yapmadan arıza ışığı yakmadan farı çalıştırmayı başardım çok teşekkür ederim paylaşımınız için yalnız yokuş kalkış ve lastik basıncını yapamadım.

esp yok o zaman sizde 2011 model style'a plus paket almadıysanız bu böyle. Aktif olmaz yani.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.