Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Paylasim

İcin tesekkurler :) araca bi zenon far taktim. Superde oldu yalniz xenonlar hata verdi :( monza marka 4300 k 35w lik xenon takilmisti. Sonra ford ile uyumlu denen bi aparat getirttik oda hata verdi. Simdi urunleri getiren arkadas philips in yetkilisi ile gorusmjs. Bi modeli denedik sorun yapmioe demis. Bakalim

Hafta ici gelecek. Eger bi sorun olmazsa paylasirim sizlerlede. 45 wattlik mis galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet.

Paylasim

İcin tesekkurler :) araca bi zenon far taktim. Superde oldu yalniz xenonlar hata verdi :( monza marka 4300 k 35w lik xenon takilmisti. Sonra ford ile uyumlu denen bi aparat getirttik oda hata verdi. Simdi urunleri getiren arkadas philips in yetkilisi ile gorusmjs. Bi modeli denedik sorun yapmioe demis. Bakalim

Hafta ici gelecek. Eger bi sorun olmazsa paylasirim sizlerlede. 45 wattlik mis galiba.

aracın arıza verip elektriği kesme sebebi xenonun 34-45-55W olması değil, ilk açılışta ~100W çekmesi. araç bunu kısa devre olarak algılayıp elektriği kesiyor. yoksa 1W bile olsa sadece uyarı veriyor. konudaki 2 yöntemden 1ini uygulamadığınız sürece xenonlarınız çalışmayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ozan abi otomatik kilitleme nasil oluyo? arac hareket edince kapilarimi kitliyo ?  disardan acilmasinimi engelliyo ?

evet, lütfen ilgili konularda konuşalım bunları, ayrıca o konu altında nasıl çalıştığı detaylı olarak zaten yazıldı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen inceleyince onlarida gordum :)

ozan abi soyle yapalim ozaman. ben roleyle tesisatimi yapip bagliyim. biraz kullaniyim boyle. cihazi almak sorun degilde yanlis bisey yapmiyim ben. bi gun denk geldigimizde izmirde veya ankarada birlikte halledelim nedersin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen inceleyince onlarida gordum :)

ozan abi soyle yapalim ozaman. ben roleyle tesisatimi yapip bagliyim. biraz kullaniyim boyle. cihazi almak sorun degilde yanlis bisey yapmiyim ben. bi gun denk geldigimizde izmirde veya ankarada birlikte halledelim nedersin ?

olur ancak boşu boşuna kablo kesmiş olursun. bişey olurmu dersen olmaz, benim far soketlerini görsen oturur ağlarsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gokhan bey ne gerek var birsuru para verip philips xenon almaya. garantili xenon kit alin ve elm327 ile haledin isinizi :)

ozan abi otomatik kilitleme nasil oluyo? arac hareket edince kapilarimi kitliyo ? disardan acilmasinimi engelliyo ?

Konuyu onceden fark etseydim keske dedigin gibi yapabilirdik. Ama adamladla anlasmamiz urun ariza yaparsa yine ki yapacak buyuk ihtimalle. Urunu denemeden ucret odemesi olmayacak sekildeydi. Bu aradan elm327 ler gittigidiyorda da mevxut. Aliexpreesten gec gelir orayada bakin isterseniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.