Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

istinye oto koça sordum yedek parça bölümde çalışanlar geniş ekranlı göstergenin uyum sağlamayacağını söylediler, ayrıca zaten otosana aramadığım yer kalmadı şu titanum modelinin tam olarak donanım özelliklerini bileni göremedim herkes kararsız bir şekilde cevap veriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, ali ihsan bal said:

istinye oto koça sordum yedek parça bölümde çalışanlar geniş ekranlı göstergenin uyum sağlamayacağını söylediler, ayrıca zaten otosana aramadığım yer kalmadı şu titanum modelinin tam olarak donanım özelliklerini bileni göremedim herkes kararsız bir şekilde cevap veriyor

Buyrun liste: 

Otokoç'a gitmeyin :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Buyrun liste: 

Otokoç'a gitmeyin :yeah: 

Aynen o konuyu inceledim fakat baktığım araçlarda kimisinde ön cam buz çözücü var otomatik park yok kimisinde şerit takip var buz çözücü yok otosan bu konuda gerçekten istediği gibi oynamış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, ali ihsan bal said:

Aynen o konuyu inceledim fakat baktığım araçlarda kimisinde ön cam buz çözücü var otomatik park yok kimisinde şerit takip var buz çözücü yok otosan bu konuda gerçekten istediği gibi oynamış

Sorun yok ama her ikiside birbirinden bağımsız satıldı. Hiç biri standart olmadı Titanium'da. Aklınıza takılan şeyleri ilgili başlıklardan bize sorabilirsiniz.

Otosan-Otokoç sizin son adımınız olsun bu konular için :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Sorun yok ama her ikiside birbirinden bağımsız satıldı. Hiç biri standart olmadı Titanium'da. Aklınıza takılan şeyleri ilgili başlıklardan bize sorabilirsiniz.

Otosan-Otokoç sizin son adımınız olsun bu konular için :) 

2013 için mi yazdın? ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlik 2012 ortasına kadar titaniumda standarttı, sonra otomatik park paketi ile birleşip plus paket oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Ozan Kar said:

2013 için mi yazdın? ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlik 2012 ortasına kadar titaniumda standarttı, sonra otomatik park paketi ile birleşip plus paket oldu.

Hem 2013 için. Hemde şerit takip ve otomatik park'ın bir arada olmadığını söylemek için. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Aziz AY said:

Doğan bey aracım dizel, yine de bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

yalnız bu MCA için değil eski kasa için .. sizin avatarda da MCA yazıyor. 

ben cesaret edip, makyajsız için olanı alamamıştım . Bunda muhtemelen digital hız da yoktur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.