Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-ol Otomotiv Focus 3 Tft Genis Ekranlı Gösterge

Önerilen Mesajlar

yalnız bu MCA için değil eski kasa için .. sizin avatarda da MCA yazıyor. 

ben cesaret edip, makyajsız için olanı alamamıştım . Bunda muhtemelen digital hız da yoktur. 

Cenk abi, Aracimi degistirdim gecen hafta, firsat olmadi forumdan guncellemeye dizel titanium x- Op aldim tekrar

kaça aldınız? ben fiyat sormamıştım çünkü [emoji4] merak ettim.

hayırlı olsun bu arada.

300 e aldim hocam Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hakan K said:

çok iyi güle güle kullanın. benimkini ankara'dan almıştım. kuga diye biraz tuzlu oldu sanırım veya ben pazarlık yapmayı bilmiyorum :)

şimdi 2014 makyajlı kasa geniş ekranlı gösterge  2012 aracıma alırsam dijital hız göstergesi geliyor mu ? şu an zaten aracımda geniş ekranlı gösterge mevcut elmden açılabiliyor mu ?

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Serkan Karakoca said:

şimdi 2014 makyajlı kasa geniş ekranlı gösterge  2012 aracıma alırsam dijital hız göstergesi geliyormu ? 

benim aldığım göstergede 2014 yılında üretildiği yazıyor. test diagnosticte öyle yazıyor. sonuçta kuga göstergesi focusta çalışıyor tıkır tıkır. mca göstergesi de olur gibime geliyor, neden olmasın ki?

dijital hız mca da var mı bilmiyorum. var ise gelir o zaman bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hakan K said:

benim aldığım göstergede 2014 yılında üretildiği yazıyor. test diagnosticte öyle yazıyor. sonuçta kuga göstergesi focusta çalışıyor tıkır tıkır. mca göstergesi de olur gibime geliyor, neden olmasın ki?

dijital hız mca da var mı bilmiyorum. var ise gelir o zaman bence.

parçaların aslında modüllerin genelde içi aynı parça kodları farklı incemelerim sonucunda bu kanıya vardım kendimce örneğin benim geri görüş kamera modülü focusa ait geri görüş kamerası kugaya kamera dibindeki soket ve kablosu fiestaya :D dijital hız mca mevcut :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

ilanlara bakarken bu ilanı buldum ama benim focus 3 style uyarmı acaba ilandaki focus 3,5 dizelin ekranı.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-yeni-ford-focus-titanyum-km-saati-hakanoto-cikma-dan-281756558/detay

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Adem Kazıl said:

ilanlara bakarken bu ilanı buldum ama benim focus 3 style uyarmı acaba ilandaki focus 3,5 dizelin ekranı.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-yeni-ford-focus-titanyum-km-saati-hakanoto-cikma-dan-281756558/detay

Bunları telefonla aramak lazım, resim temsili diyor zaten resimdeki makyajlı kasanın.

Ancak ellerinde genelde makyajsızınki oluyor.

Parça no dan falan çoğu anlamıyor. Ön ve arkadan(parça no etiketi okunur)  fotolarını isteyin. En iyi öyle anlarız 

Bir de genelde çok fiyat istiyorlar. 

Doğanın bulduğu makyajsız için olanı 300e satıyordu burada 750-800 isteyen var. 

Kullanılmış bir şeyse 300-400,  çok temzi bir şeyse 500-600 verilir bence ama daha üstü bana manasız pahalı geliyor. 

Ben biri ikisini aradım baktım hiç bir şeyden anlamıyorlar sonra vazgeçtim.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
On 05.04.2016 at 15:45, Adem Kazıl said:

geniş ekranlardan haber yokmu bilgi alabilirmiyiz daha önce var olup şimdi temin edilememesindeki sıkıntı nedir?

Yurtdışından bulunan uygun fiyatlı ürünlerdi şu an o tarz bir kampanya yok o yuzden temin edilemiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.