Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Difüzör Ve Üçgen Egzoz

Hakan G.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Geçen gün Focus 3 style araçta arka difüzör ve üçgen egzoz uçları gördüm. Şimdi aynı resmi bulamıyorum çünkü araç satılıktı ve ilanı kalkmış, çok hoşuma gitmişti. Akşamdan beridir arıyorum ama hala aradığımı bulamadım. Acaba bu tarz bir şeye rastgelen var mı?

Şu tarz bir şeydi ancak egzoz uçları üçgendi.

http://turkish.alibaba.com/product-gs-img/rg-tarz-a4-b9-karbon-fiber-dif-z-r-a4-araba-dif-z-r-ift-egzoz-borular-audi-a4-a4l-b9-2013-1419199821.html

Ozan:

Yani buna benzer birşey, ST yada spor paket değil:

19173_0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Spor paketli focuslarin difuzorunden bahsediyor arkadas.Egsoz borulari görünmüyor oldukça şık, yaptirmayi düşünüyorum bende kisa zamanda tabi uygun fiyata cekebilirsem

Üçgen egzoz ucu diyor :) Honda civic'de ki.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu egzoz, yukarda son konuşulan yani..

Ayrıca mobil sahibinden linki çalışmıyor.  Spor paketi difizörünü biliyoruz tabi göstermenize gerek yok yorulmayın :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu egzoz, yukarda son konuşulan yani..

Ayrıca mobil sahibinden linki çalışmıyor.  Spor paketi difizörünü biliyoruz tabi göstermenize gerek yok yorulmayın :)

St mi gormus o zaman :)

ben spor paketteki difüzörden bahsettiğini anladım.Pardon

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

St mi gormus o zaman :)

ben spor paketteki difüzörden bahsettiğini anladım.Pardon

Focusun hic bir versiyonunda üçgen egzoz ucu yok. Belliki birisi kendisine özel yaptırmış.

Spor paketteki difizorun neresinde üçgen görüyorsunuz onuda merak etmedim degil.

@Hakan G., olası yanlış cevapları engellemek adına civic fotoğrafını konunun ilk mesajına ekledim, istemiyorsanız kaldırabilirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focusun hic bir versiyonunda üçgen egzoz ucu yok. Belliki birisi kendisine özel yaptırmış. Spor paketteki difizorun neresinde üçgen görüyorsunuz onuda merak etmedim degil. @Hakan G., olası yanlış cevapları engellemek adına civic fotoğrafını konunun ilk mesajına ekledim, istemiyorsanız kaldırabilirim.

Dikkatlice bakmamissa hocam orta kisimdaki seklu ucgene benzetmis olabilir diye dusundum,bende merak ediyorum nasil oldugunu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.