Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kapı İçlerine İzolasyon Yaptırdım

Halil Demir

Önerilen Mesajlar

Bu kaplamayı tek amaçla düşünüyüm sanırım. Biliyorsunuz arabada hali hazırda bir ses izalasyonu var kapılarda. Bu izalasyon yüksek sesle müzik dinlerden patırtı yapıyor. Bu izalasyon malzemelesini kullanarak eskisinin problemlerinden kurtulmuş olunur.

Yol sesi konusuna gelirsek eğer F3 lerin ciddi anlamda yol sesi aldığını düşünmüyorum. Bu yüzdende bana göre olmayan sorunu düzeltmeye uğraşmam.

Beni en çok rahatsız eden ses genelde rüzgar sesi oluyor. Onuda çok kafaya takmıyorum.

Tabi bu tip izalasyonu yapan arkadaşlar sonuçtan memnunlarsa ne mutlu onlara :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedim ya rusya da teneke yapıyorlar, ayrıca araçın kapısında sadece bir plastik izolasyon vardı başka hiçbirsey yoktu, şuan bagajın altı bom boş o yüzden yaptırmak istiyorum, daha önce uygulanmış arabayı sürdüm farkı anladım oyüzden yapmak istedim, türkiye üretilen araçlar tabiki burdan daha iyi sonuç olarak burda hepsi sarhoş halde arabayı topluyorlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedim ya rusya da teneke yapıyorlar, ayrıca araçın kapısında sadece bir plastik izolasyon vardı başka hiçbirsey yoktu, şuan bagajın altı bom boş o yüzden yaptırmak istiyorum, daha önce uygulanmış arabayı sürdüm farkı anladım oyüzden yapmak istedim, türkiye üretilen araçlar tabiki burdan daha iyi sonuç olarak burda hepsi sarhoş halde arabayı topluyorlar :D

İlk defa kendimi Avrupalı gibi hissettim :D En azından Ford değer veriyor bize :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten ciddiyim arabayı ayık kafayla toplamaz bunlar, herşeyleri eksik, serviste çin malı android takılı arabalar var Sony sistemi niyetine, insanlara, 3.000 tl fark ile satıyor, arabalar, insan yurt dışına çıkınca, türkiyenin degerini anlıyor, :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaz lastiği varken idare ediyor, sadece 90 civarı pütürlü asfaltta çok ses alıyor, ama kış lastiğini taktım takalı ciddi lastik sesi var arabada..

uğultu şeklinde, umarımlastiktendir, başka şey çıkmaz. yazları tekrar takınca belli olacak..

aracı aldığımda 3m zift attırdım, ama sadece alta..

genel anlamda aracımız sessiz. zaten standartlarda yalıtım yapılıyor. malum db ölçümleri ile belli..

en yalıtımlı araba benim bindiklerimden linea dizel. içerde sanki araç benzinli..

güle güle kullanın,

sizin yazdıklarınızda ford rusya kazığıdır. çıplak araba siparişi verip, servislerde yalıttırıp, milletten para alıyorlardır, bizimkilerde yağ ile kazıklıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.