Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Honda Civic

Mehmet Söker

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar focusumu sattım şimdi arabasızım ama şuan almayı düşündüğüm honda civic araç var 2012 model premium 28000 km de  piyasası  43 ten başlıyor 50 ye kadar gidiyor benim aracı 28 000 e alma ihtimalim var neden bu fiyat derseniz sormak istediğimde konu bu aracın 47 750 tl lik ağır hasar kaydı var ama aracı görseniz bu araç nasıl ağır hasarlı olur dersiniz( kasko şirketiyle anlaşmalı olduğunu düşünüyorum) ön sol çamurluk ve ön şoför kapısı hasarlı sadece birazda ön tamponun sol köşesi şoför ve yolcu airbagleri açılmış sol çamurluk sol kapı ve ön tampon değişse tamam içlerde hiçbirşey yok heleki kaput ve içinde hiçbirşey yok zaten kazada derin sürtme şeklinde  alsam 5 sene binerim 28 e alsam en baba 31 e mal etsem 5 yıl sonra yada ne bileyim 2-3 yıl sonra 30 satsam gene kardayım bindiğime sayarım ben böyle düşünüyorum siz olsanız ne yaparsınız 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu aracın sıfır fiyatı ne kadar ki 47bin TL'lik hasar kaydı oluşmuş? Bence hiç bulaşmayın bu araca daha görünmeyen kim bilir ne hasarları vardıda sakladılar.. Hava yastığı,kapılar,tamponlar v.s en orjinalinden dahi toplansa üstüne en alasından boya bile atılsa bukadar hasar miktarının çıkacağını sanmam. İleride başınıza büyük dertler açar,açmasa bile satarkan inanın değil 30'a 20'ye-25'e satsamda kurtulsam diye bakarsınız. Bu devirde bu kadar ağır hasar kayıtlı araç alınmaz alınsa dahi satılmaz. 28-30bin bandında temiz kazasız model olarak eski ama daha güvenli ve satarken sizi zorlamayacak araçlar bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilerde satarken ya süper yalancı olmanız lazım, yada ben yalan söylemem derseniz bedavaya verirsiniz.

bana bedava verseler alırım hurda fiyatına satarım. cebime 3-5 bin tl girer :)

tamponu, çamurluğu sökmeden içerde ne olup olmadığını bilemezsiniz. pert kaydı aldığına göre servis ne tür parçalar ihtiyaç göstermiş araştırın, ulaşabiliyorsanız. ama hiç bulaşmayın.

yandan darbe almış. bakalım aks, rod, şanzuman durumu nasıl. araç yürüyor mu şu haliyle..vb.. sıkıntı yani

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla hava yastığı falan da açıldığına göre Ogün arkadaşında dediği gibi en az 10 bin tl ye mal olur araç ha tüm parçaların çıkmasını falan bulursanız belki biraz daha düşük fiyata mal olur ama o da biraz zor . 3 bin tl sadece ön tampon çamurluk falan tutar .Belki tamponun altında başka parçalar falanda hasarlıdır sonradan ortaya çıkabilir onlar.Yani kısacası 28e alsanız 10 lira harcasanız 38 e gelir aracın birde pert kaydı olacak .ilerde satacağınız zamanda zaten hasar kayıtlı aracı atıyorum fiyatı 45 se 35 e satarsınız birde çok zor olur satması..Ha ben 3 bin liraya mal ederim  bu hasarı araca da bineceğim diyorsanız hiç kaçırmayın alın derim ama 3 bin tl ye hiç sanmıyorum ..Zaten bu tür araçları satanlar ilanlara yazarlar 3bin lira 5 bin lira masrafı var diye ama hasar gerçekte çok büyüktür.arkadaşımın önceki kasa fiestası vardı ufak bi kaza yaptı far kırıldı,tampon kırıldı ,kaportada hiç bişey yok, hava yastığı açıldı .aracın masrafına 10 bin lira dediler araç 2006 fiesta idi fiyatı o zaman 19 civarıydı sonra aracı perte çıkardılar ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Airbag patlatmış hondayı 3000 liraya toplayamazsınız. Çıkma parçalarla toplasanız bile boyası eksiği noksanı vesairesi ile en temiz 10000 liranızı yer. Kazalı araç toplamak şans işidir. Haberiniz olsun.

Airbag patlatmış hondayı 3000 liraya toplayamazsınız. Çıkma parçalarla toplasanız bile boyası eksiği noksanı vesairesi ile en temiz 10000 liranızı yer. Kazalı araç toplamak şans işidir. Haberiniz olsun.

ogün arabayı görsen gülersin fotoları buraya yüklemeye çalışacağım başkent airbag te 1150 tl ye 2 airbag tamiri yapıyorlar beyinleri ve emniyet kemerleri dahil boyalık birşeyi yok ön sol çamurluk ve şoför kapısı  sadece yeterli

Bu aracın sıfır fiyatı ne kadar ki 47bin TL'lik hasar kaydı oluşmuş? Bence hiç bulaşmayın bu araca daha görünmeyen kim bilir ne hasarları vardıda sakladılar.. Hava yastığı,kapılar,tamponlar v.s en orjinalinden dahi toplansa üstüne en alasından boya bile atılsa bukadar hasar miktarının çıkacağını sanmam. İleride başınıza büyük dertler açar,açmasa bile satarkan inanın değil 30'a 20'ye-25'e satsamda kurtulsam diye bakarsınız. Bu devirde bu kadar ağır hasar kayıtlı araç alınmaz alınsa dahi satılmaz. 28-30bin bandında temiz kazasız model olarak eski ama daha güvenli ve satarken sizi zorlamayacak araçlar bulabilirsiniz.

semih benimde anlam veremediğim konu aracı görsen bunamı 47 bin hasar vermişler dersin bence sigorta şirketiyle anlaşmalı verilmiş gibi geliyor bana 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekarlığımda çok uğraştım kazalı araba işleriyle. Yarışacak ve arabamı modifiye edecek ek geliri bu sektörden kazanıyordum. Öyle çok şeyler ile karşılaştım ki anlatmaya sayfalar yetmez. Şu açıdan bakın olaya piyasası 45bin olan bir otomobili 31bin liraya mal edebilecek bir durum olsa o araba şimdiye kadar çoktan toplanmıştı ve otopazarda yeni sahibini bekliyor olurdu. Ve o aracı satan kişi o arabayı zaten toplardı. O araç yüksek ihtimalle alt köşeden darbe aldı ki aracın burnunun kıvrılmasına sebebiyet verir az buz bir darbe ile Airbag açmaz o araç.

Yinede karar sizin. Ama ben o otomobile yatırım yapmam şahsen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekarlığımda çok uğraştım kazalı araba işleriyle. Yarışacak ve arabamı modifiye edecek ek geliri bu sektörden kazanıyordum. Öyle çok şeyler ile karşılaştım ki anlatmaya sayfalar yetmez. Şu açıdan bakın olaya piyasası 45bin olan bir otomobili 31bin liraya mal edebilecek bir durum olsa o araba şimdiye kadar çoktan toplanmıştı ve otopazarda yeni sahibini bekliyor olurdu. Ve o aracı satan kişi o arabayı zaten toplardı. O araç yüksek ihtimalle alt köşeden darbe aldı ki aracın burnunun kıvrılmasına sebebiyet verir az buz bir darbe ile Airbag açmaz o araç

Yinede karar sizin. Ama ben o otomobile yatırım yapmam şahsen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-pazar-oto-dan-citir-hasarli-2012-yeni-honda-civic-1-6-premium-152092149/detay/ ogün hasarlı işi ile uğraştı isen o zaman fikirlerine önem veririm birde fotolarını görmeni istiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.