Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Aldığım Aksesuarlar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar shark antende geldi fakat bir sorunumuz var renk koyu çıktı. Sizden fikir istiyorum ne cins bir boya ile boyasam. Oto sprey boyaları var onlarlamı boyasam. Renk dışında gayet güzel oturdu. Yapıştırmadım bu arada henüz.

terahy2u.jpg

5ete2eru.jpg

era7u4u6.jpg

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğanım hayırlı olsun, aslında renk farkı kabul edilebir gibi gözüküyor..

Yok abi olmuşken orj kimin olsun acelem yok yarın boyar takarım :D

Antende ali expresstenmi? Onunda linkini paylasirmisiniz

Evet 12,75 usd olan anten bu. Eve geçince paylaşıyım linki.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar shark antende geldi fakat bir sorunumuz var renk koyu çıktı. Sizden fikir istiyorum ne cins bir boya ile boyasam. Oto sprey boyaları var onlarlamı boyasam. Renk dışında gayet güzel oturdu. Yapıştırmadım bu arada henüz.

Arabaların birebir sprey boyaları var. az biraz zımparalayıp sıkarsan olur biter. Renk yine tutmazsa eğer piano black yaparsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatta serviste bazen bu spreylerden kullanıyorlar bazı köşeli ve 10-20cm2 lik tekil plastik alanları onunla boyuyorlar. Örneğin benim eski arabanın kaputun altına gelen kısımdaki tampon parçasını öyle boyamışlardı. Gayette tutmuştu rengi. Tabi işçilik önemli.

Başkanım saygılarımı sunarım. Bide nerde buluruz bildiğin bir yer varmı

Abuk renkler haricinde tüm sanayi boyacılarında var spreyler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla helal olsun abi işe yarayan ve araca yakışan parçaları bulmakta üstüne yok :) Sprey boyayla hallolur gibi Servet abi de yazmış zaten olmadı piano black kaplanabilir. Birde test ettin mi abi acaba,frekanslarda herhangi bir sıkıntı var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla helal olsun abi işe yarayan ve araca yakışan parçaları bulmakta üstüne yok :) Sprey boyayla hallolur gibi Servet abi de yazmış zaten olmadı piano black kaplanabilir. Birde test ettin mi abi acaba,frekanslarda herhangi bir sıkıntı var mı?

Denemedim vaktim yoktu ama yarın denerim. Zaten ben radyo dinlemiyorum. Sıkıntı yok
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanayide istediğin rengi spreye basıyorlar abi. düz beyaz alıp geçme renk koduna göre hazırlayıp bassınlar. ben mercedesin ilginç mavisini bile bastırıp tamponun köşesini boyadım, vernik bile atmadan dikkatli bakmadan anlaşılmıcak şekilde boyadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanayide istediğin rengi spreye basıyorlar abi. düz beyaz alıp geçme renk koduna göre hazırlayıp bassınlar. ben mercedesin ilginç mavisini bile bastırıp tamponun köşesini boyadım, vernik bile atmadan dikkatli bakmadan anlaşılmıcak şekilde boyadı.

Az evvel oto boyası satan bir tükan da sprey yaptırdım. Eve geçince güzelce zıpmarqlayıp boyayım diyorum. Güzel olcak güzeeel. :D

Bu tarzda bir ürün aldığınızda renk tutmadıysa boyamadan önce kesinlikle eski boyayı kazıyın. Sonrasında böyle bir sonuç istiyorsanız tabi.

anedypeb.jpg

u2e4umev.jpg

a2emavyq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tarzda bir ürün aldığınızda renk tutmadıysa boyamadan önce kesinlikle eski boyayı kazıyın. Sonrasında böyle bir sonuç istiyorsanız tabi.

renk yakınsa eski boyanın kazınmasına gerek yok, boyanın kapatıcılığı yüksektir zaten. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.