Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford 2013'de Satışlarını Arttırdı, 2014'te Yeni Modelleriyle Devam Etmeyi Planlıyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2014 bu kadar iç açıcı olabilecek mi acaba, endişeliyim. Ötv + model yılı + kredi faiz artışları sektörü sıkıntıya sokacak. Umarım en kısa zamanda bir atak olur da can , kan gelir . 

Lütfen açıklamalara dikkat edelim.İlgili başlık ile Türkiye'nin ilgisi yok

Ülke böyle giderse kaybeden tüketici olur.Üreticiler bişey kaybetmez kolay kolay sadece ürünler daha az gelişir neyse ki avrupa bizim gibi değil pek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen açıklamalara dikkat edelim.İlgili başlık ile Türkiye'nin ilgisi yok

Ülke böyle giderse kaybeden tüketici olur.Üreticiler bişey kaybetmez kolay kolay sadece ürünler daha az gelişir neyse ki avrupa bizim gibi değil p

Ben kendimce bir yorum yaptım eklemek için alıntılayın fakat illaki müdahale için alıntılamayın rica ederim.

Saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu konuda Yakup'u haklı buldum. Bu sene kar olmasa da zararın azalmasını ve gelecek sene kar etmeyi umuyorlar. 

Yeni ürünlerle bunu sağlayabilirler. 

Bence en büyük sorunları Romanya. Hangi mantıkla aldılar hala aklım almıyor. Bedava aldılar ama 1 milyar dolara yakın yatırım yaptılar. Rüşvetçi kamu görevlileri yanında mafya ile de uğraştılar. Planlanandan 2 yıl sonra araba üretebilmeyi başardılar ve bu araba da masrafı karşılayacak kadar satılmıyor. Sanıyorum Bmax üretimi yıllık 90 binin altında. Araba romanyada yapıldığı için ucuz olacaktı  , e o kadar da ucuz değil. Bu üretimi Belçikaya ekleseler, ispanvaya ekleseler TRye ekleseler çok daha mantıklı olurdu. 

Romanyada ne yapmayı planlıyorlar hala anlamış değilim. Bence ciddi risk Romanya.. 

Mustangden falan bişey olmaz. İmaj yükseltme çabaları bunlar.

Gene satacağı fiesta, focus

Otosanı kaale bile almıyorlar. seneye 1.5 tdci+PS ve 1.5 EB+AT çıkar . Focusa cmaxe mondy ye koyarlar dağ taş bunlarla dolar.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.