Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

elle  hiç deneyip tutturdun mu tam oluyor mu rengi mat siyeh mı sen piano black yaptınmı  ve son olarak   son soruyu  unuttum :D

eklıma  geldi benim gösterdiklerim den mi  aldın ?

montajı bence  sende yapabilirsin  kanımca 

İstediğim sorudan başlayabilirim sanırım :D 

Yok abi internetten almadım,Antalya'ya gittiğimde dükkanın birinde görmüştüm oradan aldım 150 demişti,100'e aldım. Piano black'ti direk aldığım yerde,bir tanede mat siyah vardı. Elle bir denedim nasıl duracak acaba diye daha almadan, tam oturacak gibiydi öyle karar verdim zaten yoksa almayacaktım. Baya bir aşağıdan müdahale istiyor gibi montajı,onuda yapabileceğim yer yok yakınlarımda,kendi başıma zor yani. Sanayi taraflarına yolum düşerse belki bir iki yer tavsiye etti arkadaşlar,oralara uğrayıp uygun fiyat verirlerse taktırabilirim. 

(Yöneticilerden biri bizi şutlayacak buradan bu arada abi haberin olsun :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce donanımın ismini doğru yazacak ki ilanı inceleyelim :) enayi arayanlar kulübü onlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu hasar kaydı nedir ya? İlan fiyatının yarısı kadar hasar kaydı var!

"(38000tl  ve 11000tl HASAR KAYDI MEVCUTTUR )"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu hasar kaydı nedir ya? İlan fiyatının yarısı kadar hasar kaydı var!

"(38000tl  ve 11000tl HASAR KAYDI MEVCUTTUR )"

Ön sağdan kazalıymış dağalıp toplanmış. Hızlı arabalarda kazaların maliyeti de büyük oluyor malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çalındıktan sonra ya geç bulunmuş, yani sigorta sahibine ödemeyi yaptıktan sonra. yada bulunduğundaki masrafından dolayı pert olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-cok-acil-ihtiyac-dan-satiliktir-171175280/detay/

Uzun süredir bu clk lara bakıyorum kronik sorunu vs varmıdır masraf cıkartır mı ki 

Arda Başmak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-cok-acil-ihtiyac-dan-satiliktir-171175280/detay/

Uzun süredir bu clk lara bakıyorum kronik sorunu vs varmıdır masraf cıkartır mı ki

Kayda deger kronik birşeyi yok, ancak bu yaştaki araç mercedeste olsa masraf çıkarabilir, şans ve temiz olması önemli.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.