Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dsp Uyarı Işığı

Emrah Okur

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

En sevdiğim süs arabanın kitapçığı; arabayı ikinci el aldım Servet kardeş ve aldığım kişi bulamadı kitapçığı , yok anlıyacağın , istemiyorsan cevaplamazsın ayrıca

İnternetten download et hocam, lafmı yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dsp hazır ekolayzır ayarlarıdır. menu ve sound tuşları var göğüste, gezip görebilirsiniz.. dsp ayarları menü altında sanırım..

ben dsp kullanmıyorum, sadece bas-tiz ayarı yapıyorum..

kılavuz  http://www.ford.com.tr/ford-servis/kullanici-el-kitaplari

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cevaplama sende laf mı şimdi

Soru sorup cevaplama sende demek tuhaf.

Öğrenmenim! Öğrenmeyi öğrenmek diye bir kavramı ben öğretmenlerimden öğrendim. Demek tam tersi de başımıza gelecekmiş.

Siz birşeyi merak ediyorsanız ve bu bilgiye yazılı kaynaklardan ulaşabiliyorsanız ilk elden oradan ulaşırsınız. Ki sizin yaptığınız gözümde kopya çekmek kadar basit bir davranış.

Bunu kabul etmiyorsanız lütfen öğrencilerinize kitap aldırmayınız ve elinizdeki tüm kitapları yakınız.

Şayet sorunuz "bu kitapçığı nereden bulurum?" olsaydı emin olun size canı gönülden yardımcı olabilirdim.

Eğerki cevaplarım sizi rencide ediyorsa lütfen belirtin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

''süs olarak mı kullanıyorsunuz'' , ''sizinki de laf mı '' gibi hitaplarla cevap veriyorsun sonra da aldığınız cevaplardan rahatsız olup, eğitim öğretimden bahsediyorsununuz, ne alaka sınavla bu konu arasında anlayamadım, bu site bu amaçla kurulmuş yanılmıyorsam, amaç git kitapçığa bak olmasa gerek.. herkes bildiklerini paylaşıyorlar, burada sınav mı oluyoruz da kopya çekme oluyor bu soru, bırakın Allah aşkına ...

Bu sitede sorulan çoğu sorunun cevap'ı o kitapçıkta mevcut; demek tüm üyeler kopyacı , bunu demek istiyorsunuz sanırım, uzatmaya da gerek yok! ben sormamış olayım  ,siz de cevap vermemiş olun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.