Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Performans Problemi

Ozan Kar

Soru

Sözü geçtikçe yazıyorum, bu arabayı aldığımdan beri beni rahatsız eden bir şey var diye yazıyordum ancak tarif edemiyordum, şimdi özellikle kalkışta ve düşük viteslerdeki tepkisinden rahatsız oluyorum olarak tanımlayabilirim. Cmax böyle değil. Sametin aracını kullandım oda böyle değil. Tersi olarak, Mertcanla karşılıklı kullandık ikimizde bir fark görmedik, Servet abiyle yolda denedik beni geçemedi.

Geçen hafta yazılım güncellettim ama değişen birşey olmadı.

Birde son hızda düşük geliyor, bir kaç kere denedim düz yolda 180de kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

YB menüsünden kontrol edin açık mı kapalı mı TCS.

Ufaktan patinaja düşse bile sarı uyarı lambası kontrol etmeye çalıştığını gösteriyor. EB'da kapatınca bizim parlak asfaltlarda araba patinajdan neredeyse yerinden kalkmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Diyorum sana Servet abiyi çağırmayak, ikimizinki de gitmemesine rağmen gittiğini sanaraktan mutlu mesut yaşayalım diye :D

160 sonrası bizim arabaların tadı yok da o hızlarda fren performansı da baya vahim olduğundan çok da önemi yok gibi.

Bi durun yaw, bendeki ekodizelle Servet i tanıştıralım...:):):):):):

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

YB menüsünden kontrol edin açık mı kapalı mı TCS.

Ufaktan patinaja düşse bile sarı uyarı lambası kontrol etmeye çalıştığını gösteriyor. EB'da kapatınca bizim parlak asfaltlarda araba patinajdan neredeyse yerinden kalkmıyor.

Yok hocam TCS kapalı değil eminim baktım hatta. Geçen kırmızı ışıktan sonra yeşilde hareket etmeyen önümdeki adama sinirlendim bir kökledim uzuun uzun patinaj çekti araba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ekonomik yani hızlanması yavaş ama hızlandığında giden... :):) :):): :):)

Açıklama için teşekkür ediyorum :)

Senin için tatlıyı çok sever diyorlar abi. Ankarada olupda bukadar az görüşüyor olmamız garip bir durum sencede değil mi?

(Tabi burdan tüm Ankara ahalisine sesleniyorum)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Senin için tatlıyı çok sever diyorlar abi. Ankarada olupda bukadar az görüşüyor olmamız garip bir durum sencede değil mi?

Hayat yordu beni abi :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında çok haklısın, bir şekilde ayarlamaya çalışalım.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Birader daha ne yordu gözünü seveyim. Naptın daha 19. Döverler bizi burda söyleyim bak.

Abi terapisi lazımsa elimizden geldiğince yardımcı olalım ama ;)

Abi 1.5 haftadır sosyal hayat kalmadı ders çalışmaktan. 2 gündür bıraktım hiç bakmıyorum kafa beyin bulandı valla

Sağlam bir terapi lazım bana abi bi buluşma ayarlayalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi 1.5 haftadır sosyal hayat kalmadı ders çalışmaktan. 2 gündür bıraktım hiç bakmıyorum kafa beyin bulandı valla

Ders çalışıcan tabi len, ben mi çalışıcam. Sıkıcan dişini.

Buluşma ayarlamak şöyle oluyor;

Bir mesaj atıyosun abi nerdesin çay kahve yapalım mı diye, sonra telefonlar telefonlar. Bi bakmışın 3-5 olmuşuz.

Organize işler yerine arada bir spontan yaşayın yahu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zahid hiç mercek etme okul bittikten sonrada işten başını kaldıramayacaksın......:):):)

Nasıl moral ama...:):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.