Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Performans Problemi

Ozan Kar

Soru

Sözü geçtikçe yazıyorum, bu arabayı aldığımdan beri beni rahatsız eden bir şey var diye yazıyordum ancak tarif edemiyordum, şimdi özellikle kalkışta ve düşük viteslerdeki tepkisinden rahatsız oluyorum olarak tanımlayabilirim. Cmax böyle değil. Sametin aracını kullandım oda böyle değil. Tersi olarak, Mertcanla karşılıklı kullandık ikimizde bir fark görmedik, Servet abiyle yolda denedik beni geçemedi.

Geçen hafta yazılım güncellettim ama değişen birşey olmadı.

Birde son hızda düşük geliyor, bir kaç kere denedim düz yolda 180de kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ders çalışıcan tabi len, ben mi çalışıcam. Sıkıcan dişini.

Buluşma ayarlamak şöyle oluyor;

Bir mesaj atıyosun abi nerdesin çay kahve yapalım mı diye, sonra telefonlar telefonlar. Bi bakmışın 3-5 olmuşuz.

Organize işler yerine arada bir spontan yaşayın yahu.

Abi iyi diyorsun güzel diyorsun da gerçekten çok bunaldım akşamları kafa rahat uyumayı özledim.

Bu hafta sonu hep cinnahtayım abi ben sana mesaj atarım bana bir terapi yapalım :)

Zahid hiç mercek etme okul bittikten sonrada işten başını kaldıramayacaksın......:):):)

Nasıl moral ama...:):)

Çok iyisin abi ya :) üniversiteden mezun olduktan sonraki gelecek planlarım da biraz değişiklik yaptım buluşalım da onları da sizinle paylaşayım bakalım ne diyeceksiniz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.