Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Iki Aractan Hangisi

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

abi

seat leon hayatta almam servisten çıkmazsın ( benim arkadaşım 2012 de sıfır aldı 4. ayında aracı hemen sattı)

mazda güzel arabadır ömürlüktür ama anlık nakite dönüştüremessin parça sıkıntısı yaşayabilirsin.

megane kaporta güvenilir değil, en ufak kazada dağılıyor araba ön çamurluklar, tampon hepsi plastik. ne kadar güvenilir bir araba tartışılır.

bence saydıkların içerisinde alınacak olan araba honda civic, istediğin zaman zararsız nakite dönüştürme olasılığın var.

tavsiye istiyorsan, 2008-2010 model arası 1.4 tsi 140bg comfortline dsg şanzuman  jetta alırdım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradaki ilan seceneklerine gore en orjinal ve en yenisi az km olarak megane yi alirdim ben sahsen. Tabikide mazdanin kalitesi donanimi tartisilmaz fakat motorun gucu dusuk ve atmosferik oldugu icin biraz fazla yakacaktir. Kolay gelsin secim zor :) simdiden hayirli olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem beyin onerisi guzel.

Birde su guvenlik meselesini hala kaportadan ibaret sananlara da hala sasiyorum. Ilk verilrn ilanlarin icerisinde 5 yilfiz almayan model yoktur saniyorum.

Cem beyin verdigi ilandaki araba dusunulmuyorsa ve ilk verilen ilanlardaki bir model dusunulmuyorsa kesinlikle megane alirdim ancak 1.6 atmosferik motorlu modelini tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende hiç birini seçmezdim nedenleriyle beraber 

megane tr de o motoru tanıtamadı bilmeyen çoktur 

mazda sorunsuz ama güçsüz. yakıtını bilemem bi tanıdığım 11 litre yakıyordu. tüketim kişiden kişiye değişir fabrika verisini baz aln

civic bana tipsiz geliyor :) oyuncak gibi 

leonun üstündeki motor 15 yaşında rengide hoş değil. 

ben bunların yerine tsi jetta veya focus tdci alırdım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu paraya alınabilcek en iyi araçlardan bence fiyat performans olarak. Dizel Bravolarıda incelemeni tavsiye ederim 2 tane elimden geçti fiyatına göre çok iyi araba sorunsuz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cok yaktigini okudum sadece. Dusunmemin sebebide isin aslini ogrenmek yani hic kimse bu mazda kotu demiyor google yaziyorum nasil araclardir diye bir kiside kotu demez mi? Ama neden kimse almaz onu anlamiyorum benim bilmedigim ne var acaba?

Mazda kalite/fiyat (yeni araç) anlamında belki de dünyanın en iyisi. Mesela Almanyada yaşıyor olsak, çok iyi seçim olabilir. Ama Türkiyede servis/satış ağı kısıtlı, yedek parçası ve kaskosu çok pahalı. Otomatik/benzinli versiyonları artık çağın gerisinde. Yani ben olsam mazda almam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim sattigim x paket focusa cok iyi paraya sattin diyordunuz fiyatlar ucmus resmen. Verdiginiz link acilmiyor. Temiz dizel colection olabilir trend x de olur ama kmler cok ucmus guvenemiyorum ki

Geç kalmışsın, satılmış sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaslar cok basinizi agrittim hakkinizi helal edin son durum su temiz arac yok bindigimide begenmiyorum. Butceyi 42 bine cikardim dahada cikamam. Tekrar titanyum x hb var aklimda fakat son cikan araclarla c4 leon golf vs ile durumlar degisti gibi ne duruyorsunuz bu son durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.