Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gösterge Panelinden Ses Gelmesi

Tayyar Arslan

Soru

Merhaba aracım henüz 2 haftalık bulunduğum yerde yolların tamamı dişli asfalt kaplı biraz sürat yaptığımda gösterge panelinden yada direksiyonun alt kısmından(yerini tam olarak tespit edemedim) tıkırtı cızırtı şeklinde yer yer baya şiddetli sesler geliyor.Aracı yavaş kullandığım zaman sesler kesiliyor bu konuda deneyimi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

havalandırma kanalları değil Koray bey elinizle biraz vursanız anlaşılıyor

Kaan bey aklıma gelmedi değil ama yarın bir gün genleşme yaparsa bu sefer dashboard komple elden gider

Alparslan Bey, ya ben bulamadım dediğiniz yeri ya da yeni modellerde orası sert değil. Acaba bahsettiğiniz yer havalandırma kanaları olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

(ciddi değilim ...sakın yapmayın)

Sesin geldiği yere sıkın poliüretan köpüğü ... oHHH ... oldu bitti.

http://www.hepsiburada.com/ceresit-980497-cs-360-pu-kopuk-750-ml-pm-hrceresit980497

tıK demez valla :guitar:

Ben havalandırma kanallarına sıktım bunu. ses kesildi ama hava gelmiyor şimdi de...sorun ne olabilir ki?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Ben havalandırma kanallarına sıktım bunu. ses kesildi ama hava gelmiyor şimdi de...sorun ne olabilir ki?

Abi sen ciddimisin o köpük şişip tıkamıştır özelliği bu Yav millet duvar aralarını dolduryor bununla [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

e388bf028fc461103a7e4289f4ad77c2.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Artık tercih size kalmış. Ya klima ya ses, birini tercih edeceksiniz... :)

Abi sen ciddimisin o köpük şişip tıkamıştır özelliği bu Yav millet duvar aralarını dolduryor bununla emoji15.pngemoji15.pngemoji15.pngemoji15.png

@Serdar yaman beni arayıp sıktın mı diye sordun ya, hala gülüyorum yav :)

Bu arada benim yaptığım latifeyi anlamayıp ciddi ciddi sıkanlar olursa mesuliyet kabul etmem ona göre :D 

• Beğen 2
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç içerisindeki müzik sesi normal seviyesinde açıkken, ses duymuyorsam benim için o araba sessizdir :). focusta bu söylediğim kritere uyuyor :). Şu an ankarada hava geceleri 8-9 derecelere düşüyor. Gündüzleri 20 derece seviyelerine çıkıyor. Sürekli olarak ısınma ve soğumaya maruz kalıyor araçlar. ÖZellikle bu mevsimlerde ses daha fazla oluyor. Buda bence normal bir durum.

Kaan Zaim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.