Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Online Apple Store Tr Açıldı

Önerilen Mesajlar

Ne olur yani alsan-satsan ekonomiye can versen alla alla :D Retina iyidir iyi ekranı cam gibi maşallah :zha: Keşke piyango çıksa da alsak

Pardon yeni düştü jeton :) Ekonomi bensizde gayet canlı :D

Bu arada şimdiye kadar macbook pro ya hiç para vermedim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Belkin teknomarketlerde var. 2 yıldır kullanıyorum bozulmadı ve çok hızlı şarj ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Apple Store çalışanı olmak çok zahmetli ve gereksiz bir şey bence. Tüm gün dört bir yanında Apple zımbırtıları olması güzel de müşterilerin soruları falan filan çok yorar adamı :(

Yorulmayacağın bir meslekle meşgul olabilmeni dilerim Mertcancığım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorulmayacağın bir meslekle meşgul olabilmeni dilerim Mertcancığım. :)

Boş yorulmayacağım diyerek düzelteyim o zaman. O kadar bir beklentim yok da Google gibi bir nimet varken ve vereceğim bilginin fazla kaçacağı bir durumda konumda olmayı istemem ^_^

Yorulsam da mümkünse random olayların olmadığı ve az stresli olsun la, tırstıtırdın sen beni baya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boş yorulmayacağım diyerek düzelteyim o zaman. O kadar bir beklentim yok da Google gibi bir nimet varken ve vereceğim bilginin fazla kaçacağı bir durumda konumda olmayı istemem ^_^

Yorulsam da mümkünse random olayların olmadığı ve az stresli olsun la, tırstıtırdın sen beni baya.

Şu lafların profesyonel iş hayatına bulaşmamış bir insandan duymak nasıl bir keyif veriyor anlatamam.

(dahlamı attın sen dahlaaa modunda) Gönünü görecen olmm ahahah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

La hep standart standart laflar, iş hayatına gir öğrenirsin, büyüyünce görürsün, o işler öyle değil, seni de leylekler bıraktı zaten falan filan.

Neyse az kaldı mezuniyete görürük nedir ne değildir de bu tipik Türk mantığı, ben çektim o da çekeceğe benzetiyorum ben bu yorumları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

La hep standart standart laflar, iş hayatına gir öğrenirsin, büyüyünce görürsün, o işler öyle değil, seni de leylekler bıraktı zaten falan filan.

Neyse az kaldı mezuniyete görürük nedir ne değildir de bu tipik Türk mantığı, ben çektim o da çekeceğe benzetiyorum ben bu yorumları.

:D Tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.