Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Online Apple Store Tr Açıldı

Önerilen Mesajlar

Aynen öyle fırlıyor. Abd'den alırsak da 4400 lira. Retina ile fiyatlar arttı maalesef eskilerininde satışı artık yok.

Ben 2 yıl'ı aşkın süredir 13 kullanıyorum. Zaman zaman yetmiyor evet ama ne yapalım ? :)

Yalnız apple yine bizim için iyi iş çıkardı kimileri için geç olabilir ama kaç teknoloji firmasının direkt online satışı var ve desteği var (yakında ekleniyor)

Tebrikler Onlara

Ya yanlış anlaşılmasın burda Apple karşıtlığı yapmıyorum, dediğim gibi fiyatı uygun olsa direkt gider Macbook alırım ama 15'' almam lazım, o da fiyat olarak çok pahalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya yanlış anlaşılmasın burda Apple karşıtlığı yapmıyorum, dediğim gibi fiyatı uygun olsa direkt gider Macbook alırım ama 15'' almam lazım, o da fiyat olarak çok pahalı...

Tabi canım herkesin ortak kanısı o zaten. Ama yine de almak istersen 13.3 ile deneyim kazanabilirsin :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten pahalı. O kadar parayı değecek fark var mı? Soru işareti. Ama bugün alacak olsam sıradan bir cihaza vereceğim paraya daha çok acırım :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 taksit ya, iş hayatının gözünüz seveyim diyenlere :P    :balon:

İş hayatımı CEO olarak devam ettirebilirsem tek çekim de olabilir ama maalesef :muha:

Bana 13 yetiyor ama  her gün yoğun iş için kullanacaksan uymayabilir. 

Kesinlikle... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hacım seninki de ölümü gösterip sıtmaya şükrettirmek gibi olmuş..

Aynı özelliklerdeki (retina hariç) laptopları maksimum, taş çatlasa, dünya yerinden oynasa 3000-3500'e alabilirken kalan 3500-4000'i ısırılmış elma amblemine ve retina ekrana mı veriyorum? bana mantıklı gelmiyor.. evet dediğim fiyata satılsa ben de Macbook alırım ama 7000'e benden ancak bir meççik alır...

Meççik için: http://tr.wiktionary.org/wiki/me%C3%A7%C3%A7ik

Ne için alındığına bağlı, abim sezon sonu diye ucuza bulup almış, kullanamayıp bana verdi mesela. Bence fena değil. 7000 verir miyim, ne kadar param olduğuna bağlı, SSD'si olmayan veya bütçesine SSD dahil etmediğim hiç bir dizüstüne 2500 bile verilmez bence. Benim 1900'e aldığım kötü HP ile çaıtr çatır oyun da oynanıyordu diğer işler de yapılıyordu. Hor kullanımıma da dayandı makine.

Beklenti önemli, bana kalsa dizüstü bilgisayar kavramının tamamen yok olup dummy terminallerin kullanılması lazım eski zamanlarda kısmen olduğu gibi de internet şartları el vermiyor.

Meççik güzel bir alternatif kelime olmuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13" laptop alacaklara alternatif olarak vga çevirici ile monitörünüzde kullanabilirsiniz. Daha kullanışlı oluyor. Her sene yeniliyorum ben 13" olarak. Mid 2012 en son kullandığım ve sıkıntı çekmiyorum, retinayada geçmedim. Disk(240G SSD) ve ram(16G) taktıktan sonra alet benim kullanımımla 3-4 sene gideceğe benziyor.

Servet Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13" laptop alacaklara alternatif olarak vga çevirici ile monitörünüzde kullanabilirsiniz. Daha kullanışlı oluyor. Her sene yeniliyorum ben 13" olarak. Mid 2012 en son kullandığım ve sıkıntı çekmiyorum, retinayada geçmedim. Disk(240G SSD) ve ram(16G) taktıktan sonra alet benim kullanımımla 3-4 sene gideceğe benziyor.

Sen onu sat retinaya geç yeni versiyonlar gayet iyi.Güncelleme aldı cihazlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.