Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kış Lastiği 205 55 16

V.can Akbulut

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar konuyu dogru yere mı actım bılmıyorm .. Aracımı bu hafta almıştım eskı kıslık lastıklerımı sattım ve yenısı olarakda 205 55 16 mıchelın alpın almayı düşünüyorum . 215 den 205 gecınce bı sıkıntı yasar mıyım ya da yaptıran var mı? Yardımınız ıcın cok teşekkürler . Fıyat farkı yaklaşık 450 tl çıkıyor 215 le buarada..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar konuyu dogru yere mı actım bılmıyorm .. Aracımı bu hafta almıştım eskı kıslık lastıklerımı sattım ve yenısı olarakda 205 55 16 mıchelın alpın almayı düşünüyorum . 215 den 205 gecınce bı sıkıntı yasar mıyım ya da yaptıran var mı? Yardımınız ıcın cok teşekkürler . Fıyat farkı yaklaşık 450 tl çıkıyor 215 le buarada..

Bende 205 55 16 UG8 aldım. Çokca araştırdım sorun olmayacağına kanaat getirdim. Karda ve buzda 205 likler 215 e göre daha avantajlı olurlar zaten. Al bence boşuna fazla para verme. Bu ebat michelin alpin A4 için 250 tl fiyat almıştım. 91 T  serisiydi yalnız. Fikir vermesi açısından aklınızda bulunsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konu geçen sene baya konuşulmuştu..bende 205 55 16 var bİR sıkıntı olmuyor alabilirsiniz..ben ultra grip 8 goodyear aldım gayet memnunum..

Cok teşekkürler yol Tutus vs herhangı bu farkındalık var mı

Bende 205 55 16 UG8 aldım. Çokca araştırdım sorun olmayacağına kanaat getirdim. Karda ve buzda 205 likler 215 e göre daha avantajlı olurlar zaten. Al bence boşuna fazla para verme. Bu ebat michelin alpin A4 için 250 tl fiyat almıştım. 91 T  serisiydi yalnız. Fikir vermesi açısından aklınızda bulunsun.

Teşekkürler .. B'nde alpın mıchln ıcın 250 ug8 ıcın 230 fyt aldım kararszm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen şubatta ug8 aldım tanesi 210 tl ye

205 sorun yok; olmazda

son testlerde ug8 3. en iyi lastik.. michelin ve continental e göre daha zor yıpranıyormuş.. buda gy ın sert diğerlerinin yumşak olduğunu gösterir.. ug8 3. yıl sertleşme sorunu yaşarsa eğer çok km yapmıyorsanız diğer ikisi 4. yıl sertleşir..ama çok km yapıyorsanız bu seferde diğer ikisi erken yıpranır ve kısalan dişlerde haliyle sertleşmiş olur kauçuk sertleşmese bile..

bence burada karar verirken kışın yaptığınız km yi düşünün..

eğer dişleri 3 kışta eskitecek kadar yol yapıyorsanız gy ug8, az km uzun yıl gitsin derseniz michelin düşünebilirsiniz

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alpin iyidir, diğer markayı bilemiyorum. Ankara sokaklarında kar kış demeden hiç yolda bırakmadı beni.

sızınde mı 205?

geçen şubatta ug8 aldım tanesi 210 tl ye

205 sorun yok; olmazda

son testlerde ug8 3. en iyi lastik.. michelin ve continental e göre daha zor yıpranıyormuş.. buda gy ın sert diğerlerinin yumşak olduğunu gösterir.. ug8 3. yıl sertleşme sorunu yaşarsa eğer çok km yapmıyorsanız diğer ikisi 4. yıl sertleşir..ama çok km yapıyorsanız bu seferde diğer ikisi erken yıpranır ve kısalan dişlerde haliyle sertleşmiş olur kauçuk sertleşmese bile..

bence burada karar verirken kışın yaptığınız km yi düşünün..

eğer dişleri 3 kışta eskitecek kadar yol yapıyorsanız gy ug8, az km uzun yıl gitsin derseniz michelin düşünebilirsiniz

cok tesekkur ederım. evet sureklı yol yapıorum afyonda calısıorm ızmırlıyım. yollarda ıster ıstemez suratde yapıoruz 205 olunca yol tutus bozulur mu dıe korktum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.