Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gunduz Fari Tercihi

Önerilen Mesajlar

Bugün aliexpress ten aldığım dikey gündüz farı nı taktırdım akşam eve dönerken polis durdurdu bunları sök birdahaki sefere ceza yazarım dedi bunlar yasak mı? Böyle bir hakkı var mı? Bu işin kanunu nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polis arabasindan beni durdurmak icin indi gece olduğu için dikkat çekti herhalde ehliyet ruhsat bile sormadı uyardı yolladı,işin kötü kısmı ilçede yaşıyorum yani bir daha karşılaşma şansım cok yüksek, arkadaşın mahkeme kararını telefona indirip emsal diye gostersemmi acaba?:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Selamlar,bu led olayı işi kafamı kurcaladı..gündüz kısa farla gidin diye reklam filmi panolar ile uyarılar

basın organlarında reklam yapılıyordu.Halen kısa farla trafikte o kadar araç dolaşıyorken

ve en lüx otomobillerde orijinal led li araba modelleri çeşit çeşit üretiliyorken çok garip bence

işin aslı başka bir sebep tendir diye düşünüyorum.... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar,bu led olayı işi kafamı kurcaladı..gündüz kısa farla gidin diye reklam filmi panolar ile uyarılar basın organlarında reklam yapılıyordu.Halen kısa farla trafikte o kadar araç dolaşıyorken ve en lüx otomobillerde orijinal led li araba modelleri çeşit çeşit üretiliyorken çok garip bence işin aslı başka bir sebep tendir diye düşünüyorum.... 

Ne gibi mesela? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi iki sorum olacak drl için montaj aşamasında tampon falan yerinden oynatiliyor mu takilirken gozleyen birileri var mı bide orjinal Halojen far taktirmak Istiyorum bu farlar takilinca adaptif olur mu yoksa yine manuel de mi kalır ve Manuel de kaliyorsa x paketlerin ki de mi adaptif değil. Drl sinyalli 85 dolara buldum uygun mudur bide orjinal Halojen far fiyatları nedir birde far yıkama sonradan taktirilabiliyor mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi iki sorum olacak drl için montaj aşamasında tampon falan yerinden oynatiliyor mu takilirken gozleyen birileri var mı bide orjinal Halojen far taktirmak Istiyorum bu farlar takilinca adaptif olur mu yoksa yine manuel de mi kalır ve Manuel de kaliyorsa x paketlerin ki de mi adaptif değil. Drl sinyalli 85 dolara buldum uygun mudur bide orjinal Halojen far fiyatları nedir birde far yıkama sonradan taktirilabiliyor mu

Şimdi ben anlamadım.Aracınızın model yılı nedir önce onu öğrensek ona göre yorum yapsak? .Gündüz ledi sadece (focus 3 için) farları sökülüp üçgen parçaların yerine hazır drl üstünde olan üçgen takılarak montajı yapılıyor.Adaptif far sanırım sadece makyajlı focus 3 lerde var alt modellerde yok.Tit x Bixenon far için eğer aracınıza sonradan takıldıysa sadece uzun kısa ve sinyaller çalışıyor geri kalan özellikler çalışmıyor.Drl 85 dolar bence pahalı.Yatay olanı servislerde zaten 300 tl civarında.Dik olanı yurtdışından getirenler satıyorlar hemen hemen o paralara.Ben açıkcası bixenon fara geçmem sebebiyle drl lerimi söktüm kullanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi ben anlamadım.Aracınızın model yılı nedir önce onu öğrensek ona göre yorum yapsak? .Gündüz ledi sadece (focus 3 için) farları sökülüp üçgen parçaların yerine hazır drl üstünde olan üçgen takılarak montajı yapılıyor.Adaptif far sanırım sadece makyajlı focus 3 lerde var alt modellerde yok.Tit x Bixenon far için eğer aracınıza sonradan takıldıysa sadece uzun kısa ve sinyaller çalışıyor geri kalan özellikler çalışmıyor.Drl 85 dolar bence pahalı.Yatay olanı servislerde zaten 300 tl civarında.Dik olanı yurtdışından getirenler satıyorlar hemen hemen o paralara.Ben açıkcası bixenon fara geçmem sebebiyle drl lerimi söktüm kullanmıyorum.

focus 3 2011 1.6 ecoboost titanium aracim focus 3 konu başlıklı olduğu için belirtme gereği duymadım 70 tl fark var arada oda taktirma parası desek aynı paraya geliyor hem dikey hem sinyalli olcak daha mantıklı geliyor o yüzden. Bide Halojen farlarla kombinasyonları da güzel bence son sorum olan far yıkama konusunda bi bilginiz var mı bide muayenede sıkıntı cikarmi bu değişikliklerden dolayı

Özkan Ceylan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.