Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gunduz Fari Tercihi

Önerilen Mesajlar

Bu fiyata tum hersey dahil miydi?

(Montaj haric)

Montajda da bir cok ugras vardi.

İstanbul'da yaptiran var miydi hatirlayamadim?

montaj ve montajda gerekenler(röle kablo filan) hariç. yani far, ampuller, balast fiyatı. montaj için açtığım konuyu inclerseniz kendiniz bile yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

montaj ve montajda gerekenler(röle kablo filan) hariç. yani far, ampuller, balast fiyatı. montaj için açtığım konuyu inclerseniz kendiniz bile yaparsınız.

Yazdiklarini takip ediyorum :)

Yalniz Aydin Baran'in montajindaki durumu toparlayacak bir usta burada yok desem dogru olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdiklarini takip ediyorum :)

Yalniz Aydin Baran'in montajindaki durumu toparlayacak bir usta burada yok desem dogru olur.

nasıl yani? anlatımın çıktısını alırsanız en kötü elektrikçi bile yapar, sadece diyot bulunmayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır arkadaşlar araba çalışmıyorken zayıf yanıyo çalıştıktan sonra güçleniyo bide parklar açılınca kısılıyo ondan yoksa bayağı güçlü de, güçlü olan fotoyu yükleyemedim boyutu büyük diyo...

yanmıyordur herhalde ya da power led degıl

Can kardeş kafama takıldı şimdi acaba benim ki power led olandan değil mi ondan mı böle kısık yanıyo?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır arkadaşlar araba çalışmıyorken zayıf yanıyo çalıştıktan sonra güçleniyo bide parklar açılınca kısılıyo ondan yoksa bayağı güçlü de, güçlü olan fotoyu yükleyemedim boyutu büyük diyo...

Can kardeş kafama takıldı şimdi acaba benim ki power led olandan değil mi ondan mı böle kısık yanıyo?

guclu olanı gorsem bı yerde bende alıcam su dık olanlardan... ama su power led olayı beya onemlı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bugün aliexpress ten aldığım dikey gündüz farı nı taktırdım akşam eve dönerken polis durdurdu bunları sök birdahaki sefere ceza yazarım dedi bunlar yasak mı? Böyle bir hakkı var mı? Bu işin kanunu nedir acaba?

nasıl yanı? zorunlu olcaktı bıde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün aliexpress ten aldığım dikey gündüz farı nı taktırdım akşam eve dönerken polis durdurdu bunları sök birdahaki sefere ceza yazarım dedi bunlar yasak mı? Böyle bir hakkı var mı? Bu işin kanunu nedir acaba?

Sanmam yasak olsa fabrika çıkışlı arabalara da söktürmesi gerekir.Benimde arabamda var yatay olandan hiç çeviren olmadı şuana kadar.Bence arabanda Atatürk resmi yada Bayrağımız varsa ondan yapmıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanmam yasak olsa fabrika çıkışlı arabalara da söktürmesi gerekir.Benimde arabamda var yatay olandan hiç çeviren olmadı şuana kadar.Bence arabanda Atatürk resmi yada Bayrağımız varsa ondan yapmıştır.

Polis bayrak yada Atatürk düşmanı mı neden ondan yapsın. Yanlış anlaşılma var sanırım ortada yoksa gündüz farı yasak değil. Bazı arkadaşlar gibi gece vakti sade gündüz farı ile gitmeye çalıştıysanız ondan söylemiş olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.