Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Gunduz Fari Tercihi

Önerilen Mesajlar

geçenlerde küçük çaplı bir kaza yapmıştım ön tampon panjurunu kırmıştım servis bunlar yeni geldi takalım mı ? dediler bende taktım..güzel olmuş diyen çok ama bazıları da apaçiye kaçmışsın diyor..

zevkler renkler vs tabi ama bence çok kötü(DRLler değilde ızgaranın kendisi). iade şansınız varsa değerlendirin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yatay olan türkiyede satılıyor ama dikey olan malesef satılmıyor. Aliexpress.com da buldum 80 dolar civarı. Almayı düşünüyorum ama biraz tereddüt içerisindeyim.

bende oradan baktım. bende almayı düşünüyorum dik olanı ama güvenemıyorum gümrükte takılırmı diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben aldım ve taktım. Bi sorun yaşamadım. 15 gün içindede geldi kargo :)adu7eru5.jpg

Aracıma yaptığım ve yapmayı düşündüğüm ufak modifikasyonlar konusunda daha detaylı fotoları var orayada bakabilirsin

Aldığınız linki kopyalıyarak buraya koyabilirseniz sevinirim.

Araç çalıştığında direk yanıyormu yoksa sizin açmanızmı gerekyor? Bağlantıyı nereden aldınız?

Son sorumda sinyalde renk değiştirme durumu varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sinyalde renk değişimi felan olmuyo. Aldığım urün tesisatıyla birlikte geliyor. Kontağı açtığınızda otamatik olarak çalışıyor. Bi düğme felan yok yani. Parklar acılıncada ışıkta biraz azalma oluyo. Montajda kesme biçme işlemi de olmuyo. Sadece parkları actığımda kısılsın diye park lambasının sarı kablosundan bi paralel alıyosun. Onun içinde benim aldığım ürünle birlikte gelen bi küçük klips var onu takıyosun. Aracın orjinslliğini kesinlikle bozmuyosun. Benim aldığım ürünü satıcı ilanlardan kaldırmış. Ama benzer ürünler var. Bakıyım bi siteye benim ürünün aynısını bulursam paylaşırım.

benim aldigim urunun aynisi ve saticida ayni kisi. ben 85 dolara almistim suan 71 dolar:)

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2012-new-Ford-Focus-3-LED-DRL-daytime-running-lights-LED-front-lamps-fog/976503434.html

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Aldığınız linki kopyalıyarak buraya koyabilirseniz sevinirim.

Araç çalıştığında direk yanıyormu yoksa sizin açmanızmı gerekyor? Bağlantıyı nereden aldınız?

Son sorumda sinyalde renk değiştirme durumu varmı?

Orjinalciyim ama şunun sarısı nasıl durur acaba, taktıran var mı? bi foto paylaşsa, çok apaçi dururmu acep

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben siparis verdim bir hafta icerisinde bekliyorum taktirir taktirmaz foto paylasacagim sizlerle ;) Sinyal modlu dikey olandan aldim ama fiyat sormayin biraz tuzluya mal oldu sanirim :(:)

Fiyatı sormayalım peki hocam ama nerden aldığınızı sorabilir miyiz internetten ise birde link rica etsek nasıl olur ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.