Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yenilenen Peugeot 308

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Baz motor 1.6 turbo benzinli dört silindirli ünite, 125 PS güç ve 1400dd'dan itibaren de 200 Nm tork üretiyor. Bu veriler alt devirlerden itibaren güçlü çekişi olan performans yoksunluğu hissettirmeyen bir motor varlığının kanıtları.

Bu maalesef yalan oldu. Baz motoru 1.6 THP değil , 208i bile kaldırmakta zorlanan 82 bg 1.2 litre atmosferik benzinli.

İstenen fiyat korkunç orta donanım active ki kabaca golf comfort benzeri bir donanımı var (fazladan cruise control var ama pek çok elektronik zımbırtı eksik) , 1.2 turbo performansı barizen iyi golf comfort ile aynı paraya satılacak. BU kadar iddialı olmaları iyi mi kötü mü anlamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış bir ifade kullanmışım şimdi tekrar okuyunca farkettim. İç mekan derken sadece dediğiniz gibi gösterge grubu v.s türü şeylerden bahsetmek istemiştim. Bu fransızlarda bir gelenek sanki gösterge grubunu illa ki üste konumlandıracaklar hatta bazen ortaya koyuyorlar ya o beni iyice soğutuyor. Onun dışında evet iç mekanı güzel özellikle koltukları çok hoşuma gitmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canlı fotosu da böyle

1546346_10152121740701066_23587151_n.jpg

Canli foto!

Cirkin aslan yavrusu djyorum. Pug 307 ilk ciktiginda oldukca satti Türkiye de ama bir daha o basari yakalanamadi zannimca. 407 de de guzel bir grafik yakalanmis olsada sonrasi kotuydu. Bu yeni model de bisey yapabilecekmis gibi gelmiyor bana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en çok viteslerini merak ederim peugeotların. Şimdiye kadar kullandıklarımın hemen hepsinin manuel versiyon vites geçişleri berbattı. Nasıl anlatsam cıvık mı desem lambur lumbur mu desem. Bunda nasıl merak ettim şimdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dokunmatiğinin kapasitif olmamasına birde boş modelin bu görüntüsü eklenince..Hangisini alacaksın? 

308 = Fail   :blink:  :dont:  :dontknow:

7n92.jpg

bu ne yaw!

ne çirkin bi görüntü orta konsol! fotoshopla özellikle yapılmış gibi (çirkinlik için)!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dış tasarımı ve full versiyondaki koltuklar dışında hiç bir albenisi yok bu aracın. Hele baz versiyonun şu görüntüsünü görünce antı-fransız değilimdir ama zorla yaptıracaklar..

-Yeni focus trend için korkmaya başladım desem şuan abartılı mı olur acep, yok ya bundan kötüsü olamaz C sınıfında heralde baz donanım için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İngilizler yol tutuş ve konforu çok beğenmemişler, bir de iç mekanda yer yer kullanılan sert plastiği. Eskisine göre çok düzeldiği belli ama sınıfında ne kadar rekabetçi olur bilemem, kendini aşar o kesin...  

İngilizler 5 ay önce demiş, bende aynısını dün demişim :yeah: Zevklerimiz tutmuş :D:kıhkıh: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.