Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Araba Alma Macerası

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Sizinki donup dolasip kurkcu dukkanina donmek olmus :) .Huyunu suyunu bildiginiz bir araba.Birgun bu sinifta bir araba alicak olursam sanirim benimde tercihim c-max olurdu.Hayirli olsun.

Teşekkür ederim, aslında dönüp duran ben oldum :) babam bastan beri Cmax diyordu c5 ve mondeoyu ben soktum isin icine ama olmadı :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim, aslında dönüp duran ben oldum :) babam bastan beri Cmax diyordu c5 ve mondeoyu ben soktum isin icine ama olmadı :)

Konuyu okudum basindan sonuna kadar.Mondeo trend yerine yada hydropneumatic`siz c5 yerine c-max cok daha guzel bir tercih.Birde sizin aile ici araciniz galiba genis genis yaylana yaylana gider babanlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 Cmax TDCi Titanium X OP Aytozu Gri hayırlı olsun :) Aytozunu biz istemesek yinede bizi buluyor :) babam bile bu sefer başka renk olsun dedi içide bej olsun diye külkahverengi olsun dedik ama ucuz araba aytozu denk gelince aldık... 63200 peşin fiyatına kredili.

hayırlı olsun yeni araç :)

Ali Mert Kılıç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu okudum basindan sonuna kadar.Mondeo trend yerine yada hydropneumatic`siz c5 yerine c-max cok daha guzel bir tercih.Birde sizin aile ici araciniz galiba genis genis yaylana yaylana gider babanlar. :)

Evet aile arabası ama %99 babam ve annem kullanıyor. Benim evde oldugum zaman senede max 2 ay bundan sonra oda olmaz :) mondeo ve c5 cmaxten daha geniş. Suanki cmaxte arka koltuklar geri gidiyordu uzun yolda öyle yapıp cok rahat ediyorduk bunda oda yok ama napalim granda fiyat farkı cok geldi ve sürgünü kapı icime sinmedi.

Evet aile arabası ama %99 babam ve annem kullanıyor. Benim evde oldugum zaman senede max 2 ay bundan sonra oda olmaz :) kardeşim sadece haftasonları evde. mondeo ve c5 cmaxten daha geniş. Suanki cmaxte arka koltuklar geri gidiyordu uzun yolda öyle yapıp cok rahat ediyorduk bunda oda yok ama napalim granda fiyat farkı cok geldi ve sürgünü kapı icime sinmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet aile arabası ama %99 babam ve annem kullanıyor. Benim evde oldugum zaman senede max 2 ay bundan sonra oda olmaz :) mondeo ve c5 cmaxten daha geniş. Suanki cmaxte arka koltuklar geri gidiyordu uzun yolda öyle yapıp cok rahat ediyorduk bunda oda yok ama napalim granda fiyat farkı cok geldi ve sürgünü kapı icime sinmedi.

Ben c-max`in olculerine hic bakmadim daha genistir dige de tahmin ediyordum mpv olmasindan mutevellit :D .C-max`in tasarimi cok guzel ama grand`in arkasi tasarimcilar sanki mesai saatinin son 10 dakikasinda tasarlamis gibiler yanlardan basik abidik gubidik bisey cok daha iyi olmus normalini almakla bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@,

Babam c max, tit x alsa, jantlarını ve lastiklerini değiştirdiğimi fark bile edemeden alırdım. :D :D :D

17 c max jantı zaten ciddi düşündüğüm tek jant.

Bak bu iyi fikir ya. :D

Artık izmire arabayla gittiğimde teklif ederim :D yaza bile kalabilir tabii bu :) yazın bi citlatmistim pek sıcak bakmamıştı :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@,

Bence teklif etme. Direk uygula. Sorarsa nasıl durduğunu merak etmiştim. Çok güzel durdu, bu jantlar benim olsun mu dersin. Şahsen ben baba olsam ses çıkartmazdım bu duruma :D :D :D

bakalım artık kısmet, ben gidene kadar hevesini alsında :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.