Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

New Or All-New ? Hangisini Tercih Edersiniz ? [Anket]

Yakup Ç. A.

80 üye oy kullandı

1. 1. Hangi versiyonu tercih edersiniz ?

• Yeni araç mı ? (makyajlı kasa)
    • Tamamen yeni araç mı? (yeni kasa)

Önerilen Mesajlar

Ben araçların kısa bir süreçte kabuk değiştirir gibi kasa değiştirmelerini anlamsız buluyorum.Bence kasa değişimi uzun vadede olup görenleri kendine hayran bırakabilmeli..

Zaten bunda kalıplaşmış birşey oluşmuş hocam... 3. yılda makyaj 5 ve ya 6. yılda kasa değişimi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten bunda kalıplaşmış birşey oluşmuş hocam... 3. yılda makyaj 5 ve ya 6. yılda kasa değişimi...

bazı firmalar uymuyorlar buna ama.vw golf 6 kasayı makyajlamadı 3 yıl piyasada durdu 7 kasayı çıkardılar.peki sonuç:6 kasa iyiydi(golf sahiplerinin yorumu:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bazı firmalar uymuyorlar buna ama.vw golf 6 kasayı makyajlamadı 3 yıl piyasada durdu 7 kasayı çıkardılar.peki sonuç:6 kasa iyiydi(golf sahiplerinin yorumu:)

Golf istisna zaten ben onların arabayı değiştirdiklerine inanmıyorum... Sadece makyaj yapıyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Ben neden makyaj seçtiğimi ufak bir cümleyle anlatıyım.Yeni kasa geldiğinde mutlaka aksayan tökezleyen bir halt çıkıyor Bakınız örnek f3 direksiyon kutusundaki ses ve çözülememesi.Makyaj ı seçmemdeki sebep önceki hataların büyük çoğunluğunun düzeltilebilmesi. Yani bir nevi adam numune araç yapıp piyasaya salıyor.Sonra hadi kullanıcılar deneyinde hataları birlikte bulalım diyor.Sonra makyajlıyıp hataları düzeltip geri bize satıyor. Benim gözümde böyle maalesef. Nasıl ufak cümle oldu ama. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatalar yeni üretilen partilerde de giderilebiliyorsa giderilebiliyor diye biliyorum da bu mantıkla baktığımızda teorik olarak en mantıklısı yeni kasa çıktığında elde kalan makyajlı eski kasalar ki ekstra indirimli de oluyorlar. 8-10 yılda bir araç değiştirecek kadar sabırlı ve mantıklı olabilmeyi isterdim ben de şimdilik ufuk ta görünmüyor öyle şeyler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.