Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Suadiye S Virajı

Sercan Birlik

Önerilen Mesajlar

Biz Her Cumartesi Akşam 21:30'dan Sonra Suadiye S Virajındayız. Ben 21:00'da Orada Oluyorum.

Ford Sahibi Arkadaşlar Gelin Tanışıp Muhabbet Edelim. 

Bağdat Caddesinde Takılan Arkadaşlar Sarı Bir Focus Görürseniz Takılın Peşime Ya Da Durdurun Beni  :)

Herkesi Bekliyorum.

Yer: Suadiye Otelin Gerisinde. Zaten Gelen Kalabalığı Görür. Kalabalığın Olduğu Yer S Virajı...

Sercan Birlik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Viraja girenler demek istediniz herhalde.. trafiğe ve yayalara açık bir yerde bunları yapmak ne kadar doğru ???

Canım onu girenlere sormak lazım arkadaş tanışmaya çağırıyor :yeah: Ayrıca hemen polis geliyor engelliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S' e girince ne oluyor ki?

Bildiğin viraj ne olabilir ki ? S olması sağlı ve sollu olması ne tür cevap bekliyorsunuz ben biraz niyeti farklı algıladım.

Google'a yazın başlığın aynısını size bir sürü cevap gelecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul'un çoğunluğunun arabasını denediği, yeni bir şeyler yaptıkça daha hızlı döndüğü veya çoğunlukla döndüğüne inandığı bir yer. Gitmedim, görmedim, okuduklarım böyle bir yorum yapmama sebep oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gazcı tayfa buluşur orada ... birbirinden gaza gelip viraja girer ler ... s virajı 150 km den sonra baya bir sakattır , bazılar takla atar , bazıları kaldırıma çıkar ... hatta yaya ezdikleri bile olmuştur(gözümle şahit oldum) ,, tabi benim bu dediklerim en az 10 sene önceki mevzuu , şimdi pekte izin verdiklerini düşünmüyorum ... 

suadiye kızlar kurabiyeee  :kıhkıh:   

İstanbul'un meşhur virajı. Abartıldığı kadar var mı hala merak ediyorum.

abartılacak kadar var , trafiğe kapalı bölge olsa sahil yolu s virajından sonra isle of man gibi zevkli heyecanlı ve ölümcül bir parkur olabilir ...  motorla da baya zevkli idi zamanında , fakat sonraları bahçe sulamaları ve yola akan su ile ıslaklık : görünmez kazalar kaçınılmaz ...  yani hareket yapılacak yer değil ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde yanlayanlar falan gidiyor diye biliyorum el freni çekmek hobim fakat riski göze almam çevremde insan varsa başkalarının canını tehlikeye sokacaksa asla yapmam seviyorum ama hele de lastikler eski olunca değişime 1-2 ay kala :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler biz viraj yapmıyoruz. S'in cebine araçları parkedip oturuyoruz çekirdek kola yapıyoruz. kulaktan dolma orda burda okuma şeylere pek inanmayın. gelin görün. hem ben viraj yapmaya değil tanışmaya muhabbete çağırdım. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce geçtim. Sis farlarına sarı film çekip, egzost bağırttıran, müzik sistemi yarıştıran, arabalarıyls şekil yapmaya çalışan bir topluluk vardı. Az gerisinde de sağlı sollu insan kalabalığı vardı. Galiba ergenekon davasında adaletsizliği protesto ediyorlardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.